چگونه کراوات ببندیم؟

چگونه کراوات ببندیم

بستن کراوات روش‌های بسیار زیادی دارد. هر روز هم روش‌های جدیدی برای بستن آن ابداع می‌شود. با توجه به استفاده زیادی از این وسیله در مراسمات مختلف، لازم است تا کاربران طرز بستن آن را بدانند. در این مقاله قصد داریم برای پاسخ دادن به سؤال چگونه کراوات ببندیم، روش‌های معمول و رایج آن را مرور نماییم. سعی کرده‌ایم روش‌هایی را توضیح دهیم که هم ساده باشند و هم نتیجه مطلوبی را برای شما رقم بزنند. بسته به سلیقه خود نیز می‌توانید از انواع گره‌های کراوات استفاده نمایید. بستن کراوات در لحظات حساس همیشه یکی از مشکلات کاربران می‌باشد. برای این که بتوانید این مشکل را به راحتی حل کنید تنها کافی است روش‌های زیر را در منزل چند بار تکرار کنید تا برای همیشه در ذهن شما هک شود. همچنین با ذخیره کردن این صفحه نیز می‌توانید در زمان‌های مورد نیاز دوباره از آن استفاده نمایید.

روش اول بستن کراوات

روش بستن کراوات دو گره

برای اولین ترفند حل چالش چگونه کراوات ببندیم، یکی از روش‌های پرطرفدار آن را با هم مرور می‌کنیم. برای بستن کراوات در این روش مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 1. ابتدا کراوات را روی گردن خود به حالتی قرار دهید که قسمت پهن آن در سمت چپ و قسمت باریک آن در سمت راست باشد. قسمت باریک کراوات را باید کمی بالاتر قرار دهید.
 2. در قدم بعدی قسمت پهن کراوات در حالتی که هر دو قسمت کروات به روی اصلی می‌باشند را از روی قسمت باریک آن عبور دهید.
 3. دوباره آن را از زیر قسمت باریک عبور داده و یک بار دیگر این عمل را تکرار کنید تا قسمت پهن دو دور به دور قسمت باریک کراوات چرخیده باشد.
 4. در دور دوم بستن کراوات در این روش قسمت پهن کراوات را قبل از اینکه به صورت کامل از زیر قسمت باریک عبور کند، به سمت بالا خم کرده و دایره بالای کراوات به سمت بیرون خارج نمایید.
 5. قسمت پهن کراوات را در روبرو از زیر لایه دوم گره‌هایی که زده‌اید عبور داده و به سمت پایین بکشانید.
حتما بخوانید  چگونه چسب درست کنیم؟

روش بستن کراوات دو گره

دومین ترفند برای حل چالش چگونه کراوات ببندیم، استفاده از روش دو گره است. در این بخش مراحل بستن کراوات به صورت دو گره را با هم مرور می‌کنیم:

 1. کراوات را دور گردن خود به حالتی بگذارید که قسمت پهن را در سمت چپ و قسمت باریک آن در سمت راست باشد. دقت کنید که قسمت پهن بایستی بیشتر از قسمت باریک به سمت پایین باشد.
 2. قسمت پهن کراوات را از روی قسمت باریک عبور داده به سمت دیگر بیاورید.
 3. قسمت پهن را از روی کراوات به سمت بالا خم کرده و از دایره کراوات به سمت داخل عبور دهید.
 4. قسمت پهن را از دایره عبور داده و از سمت راست به بیرون بیاورید.
 5. حالا دوباره قسمت پهن را از روی قسمت باریک به سمت چپ عبور دهید.
 6. دوباره آن را از زیر به سمت بالا خم کرده و از دایره کراوات به سمت بیرون عبور دهید.
 7. این بار قسمت پهن را از بالا به سمت پایین بکشید و از آخرین گره روی کراوات به سمت پایین عبور دهید.

نکاتی برای بستن کراوات

در بالا دو روش از معمول‌ترین و بهترین روش‌های حل چالش چگونه کراوات ببندیم را با هم مرور کردیم. در هنگام بستن کراوات باید به چند نکته مهم نیز اشاره کنیم. با استفاده از این نکات می‌توانید شکل ظاهری بهتری برای کراوات خود ایجاد نمایید.

 • سعی کنید خیلی گره آن را سفت نکنید. سفت کردن گره کراوات روحیات شما را در مهمانی‌ها بد خلق می‌نماید.
 • سعی کنید در هنگام بستن اندازه درستی از کراوات را در دو طرف قرار دهید. در نهایت مطلوب‌ترین گزینه این است که انتهای کراوات شما کمی بالاتر از سگک کمربند قرار گیرد.
 • به جهت قرار گرفتن قسمت‌های پهن و باریک کراوات دقت نمایید.

جدیدترین و شیک‌ترین کروات‌های خوش رنگ روز بازار را از اینجا بخرید

انتخاب بهترین کراوات

انتخاب بهترین کراوات

کاربرانی که برای حل چالش چگونه کراوات ببندیم به دنبال تهیه بهترین کراوات هستند می‌توانند به چند نکته مهم در این باره دقت نمایند. حتماً از کراوات‌هایی با رنگ مناسب برای رنگ پیراهن و کت و شلوار خود استفاده کنید. خودتان را محدود به استفاده از رنگ مشکی نکنید و می‌توانید از رنگ‌های متنوع کراوات استفاده نمایید. حتی می‌توانید کراوات‌های مختلفی داشته باشید و در صورت نیاز در مهمانی‌های مختلف از آنها بهره ببرید.

حتما بخوانید  چگونه موش بگیریم؟

جدیدترین و شیک‌ترین کروات‌های خوش رنگ روز بازار را از اینجا بخرید

نتیجه‌گیری

در این مقاله به بررسی و آموزش دو مدل از رایج‌ترین روش‌های بستن کراوات پرداختیم. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید به راحتی کراوات شیک و عالی برای خود ببندید. البته خود طرح و شکل کراوات نیز در نتیجه نهایی تأثیر زیادی دارد. از این رو سعی کنید تا از کراوات‌هایی با رنگ‌های متنوع و با کیفیت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.