چگونه لاک درست کنیم؟

چگونه لاک درست کنیم

چگونه لاک درست کنیم و از آن در منزل استفاده نماییم؟ درست کردن لاک ناخن در منزل با استفاده از ابزارهای ساده و در دسترس امکان‌پذیر است. با استفاده از ترفندی که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت کاربران می‌توانند برای درست کردن لاک در خانه اقدام نمایند. این مراحل پیچیدگی خیلی زیادی نخواهد داشت و کاربران می‌توانند از روش ارائه شده به راحتی برای این منظور اقدام نمایند. درست کردن لاک ناخن در خانه هم به عنوان یک سرگرمی جذاب و هم به عنوان روشی برای در اختیار داشتن لاک مورد علاقه شما کاربرد دارد. خانم‌هایی که علاقه زیادی به آرایش ناخن خود با لاک‌های منحصر به فرد و خاص دارند می‌توانند از این ترفند برای چنین منظوری استفاده نمایند.

استفاده از مواد آرایشی ناخن در میان خانم‌ها کاربرد زیادی دارد. لاک‌های موجود در بازار با کیفیت‌ها و شکل‌های مختلفی عرضه می‌شوند که استفاده از آنها یکی از گزینه‌های راحت برای آرایش ناخن‌ها است؛ اما ترفندی که در ادامه مرور خواهیم کرد این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا در شرایطی که دسترسی به لاک نداشتید و نیاز به آرایش ناخن پیدا کردید، در چند دقیقه برای خود لاک درست کرده و از آنها استفاده کنید. برای یادگیری این روش با ما همراه باشید.

ابزارهای لازم برای درست کردن لاک ناخن در منزل

ابزارهای لازم برای درست کردن لاک ناخن در منزل

برای اینکه بدانید چگونه لاک درست کنیم، ابتدا باید با ابزارهای مورد نیاز برای این منظور آشنا شوید. هر چند ابزارهای مختلفی را می‌توان برای درست کردن لاک ناخن به کار برد اما برای اینکه روشی کاربردی و البته آسان را برای شما شرح دهیم سعی کردیم از یک روش کاملاً کاربردی استفاده کنیم. خوبی استفاده از این روش در این است که برای درست کردن لاک ناخن در آن نیازی به امکانات پیشرفته و مواد اولیه گران قیمت هم نخواهید داشت و هر کسی ممکن است این ابزارها و وسایل را در دسترس داشته باشد. برای این منظور نیاز به وسایل زیر خواهید داشت:

  • دو شیشه براق کننده ناخن برای درست کردن لاک ناخن براق
  • به مقدار مورد نیاز اکلیل برای زیبایی و جذابیت بیشتر
  • رنگ سایه چشم، بسته به سلیقه و رنگ مورد نظر برای آرایش ناخن‌ها
حتما بخوانید  چگونه لاک را پاک کنیم؟

با استفاده از این ابزار می‌توانید هم اقدام به ساخت لاک ناخن معمولی و هم لاک ناخن اکلیلی نمایید. این فرصت در اختیار شما قرار دارد که بسته به سلیقه، نسبت به یکی از این موارد اقدام نمایید.

مراحل درست کردن لاک ناخن در منزل

برای درست کردن لاک ناخن معمولی نیازی به استفاده از اکلیل نخواهید داشت. برای این کار یکی از شیشه‌های براق کننده ناخن را برداشته و درب آن را باز کنید. حالا رنگ چشم انتخاب شده را روی یک کاغذ خرد کنید. هر چقدر رنگ چشم بیشتر خرد شده باشد لاک ناخن انتهایی درست شده کیفیت بهتری خواهد داشت. از این رو سعی کنید به خوبی این رنگ چشم را خرد نمایید. برای این کار خیلی عجله نداشته باشید. بعد از خرد کردن رنگ چشم آنها را با کمک یک قیف کاغذی داخل شیشه براق کننده بریزید. حالا باید شیشه براق کننده را به خوبی هم بزنید. برای این کار نیاز به حدود ۱ تا ۲ دقیقه زمان خواهید داشت. بعد از اتمام این فرایند لاک ناخن معمولی شما ساخته شده است.

اگر برای پاسخ به سؤال چگونه لاک درست کنیم؟ به دنبال ساخت لاک ناخن اکلیلی هستید، همین مراحل را این بار با ترکیب اکلیل انجام دهید. به این صورت که رنگ چشم را به سه لایه تقسیم کرده و بین هر لایه یک لایه اکلیل درون شیشه براق کننده بریزید. در نهایت دوباره باید شیشه را به خوبی هم بزنید. بعد از یک دست شدن همه مواد می‌توانید از لاک ناخن اکلیلی خود استفاده کنید.

خرید لاک آماده یک راه حل ساده‌تر

خرید لاک آماده یک راه حل ساده‌تر

کسانی که فرصت کافی برای درست کردن لاک ناخن در منزل را ندارند و به دنبال خرید این محصول هم هستند می‌توانند از فروشگاه‌های معتبر با کیفیت‌ترین لاک‌های ناخن را تهیه کنند. در نظر داشته باشید که برای خرید لاک ناخن حتماً باید به کیفیت محصول دقت داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است سلامتی ناخن‌های خود را به خطر بیندازید.

حتما بخوانید  چگونه مو را رنگ کنیم؟

انواع لاک‌های ناخن با معتبرترین برند را از اینجا تهیه کنید

نتیجه‌گیری

در بررسی روش درست کردن لاک ناخن در منزل به دور روش ساخت لاک ناخن معمولی و ساخت لاک ناخن اکلیلی پرداختیم که برای درست کردن این لاک‌ها نیاز به وسایل زیر خواهید داشت:

  • دو شیشه برق کننده یکی برای لاک معمولی و یکی برای لاک اکلیلی
  • رنگ چشم با رنگ مناسب برای آرایش ناخن
  • مقدار مورد نیاز اکلیل

با همین ابزار ساده شما می‌توانید لاک ناخن مورد نظر خود را در منزل تهیه کرده و یا در غیر این صورت اقدام به خرید لاک ناخن با کیفیت و با رنگ دلخواه خود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.