چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم

کسب درآمد از اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی را می‌توان بزرگترین چالش چند سال اخیر جامعه جهانی دانست. این روش درآمدزایی در حال تبدیل شدن به یک شغل واقعی در جامعه بشری است. مزیت‌هایی که در درآمدزایی از طریق اینستاگرام وجود دارد باعث شده تا بسیاری حتی شغل‌های اصلی خود را نیز ترک کرده و در این نرم افزار کسب و کار جدیدی راه اندازی نمایند. روش‌های مختلف درآمدی و از آن گذشته درآمدهای بسیار بالاتر نسبت به کارهای معمول در جامعه دو مزیت اصلی هستند که کاربران زیادی را به سمت استفاده از این نرم افزار برای درآمدزایی کشانده‌اند. چرا شما نتوانید؟

مزیت‌های کسب درآمد از اینستاگرام

مزیت‌های کسب درآمد از اینستاگرام

امروزه کاربران زیادی در حال کسب درآمدهای بسیار شگفت‌انگیز از این شبکه اجتماعی هستند؛ اما قبل از هر چیزی شما باید درباره مزیت‌های حضور در این شبکه اجتماعی و بعد کسب درآمد از اینستاگرام بدانید چراکه جدای از درآمدزایی در اینستاگرام، می‌توانید مزیت‌های زیر را با حضور در این شبکه اجتماعی برای خود کسب کنید:

 • امکان ارتقاء درآمد با ارتقاء پیج

برخلاف محیط‌های اداری، میزان درآمد شما در محیط این نرم افزار دقیقاً به قدرت و تلاش شما در این نرم افزار بستگی دارد. اینکه چقدر برای آن وقت می‌گذارید و از چه ترفندهای استفاده می‌کنید، به صورت خاص می‌تواند روی درآمد نهایی شما تأثیر داشته باشد.

 • ارتقاء پیچ ارتقاء کسب و کار

مزیت دیگری که با حضور در اینستاگرام نصیب شما خواهد شد در این است که با ارتقاء پیج می‌توانید کسب و کار خود را نیز ارتقاء دهید. در محیط‌های اداری شما می‌توانید با تلاش بیشتر و دریافت اضافه کاری تا حدی درآمد خود را نیز افزایش دهید، اما این تلاش‌ها در نهایت منجر به ارتقاء شرکتی خواهد شد که شما هیچ سهمی در آن ندارید.

 • نداشتن محدودیت زمانی

شما برای فعالیت در اینستاگرام هیچ محدودیت زمانی ندارید. می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز که فرصت دارید، پست‌ها و استوری‌های خود را آماده نموده و در آن آپلود نمایید. حتی این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا کارهای یک هفته خود را در یک روز انجام دهید.

 • امکان کسب درآمد از روش‌های مختلف به صورت همزمان

درباره تنوع روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام صحبت کردیم؛ اما شما در این نرم افزار این قابلیت را نیز دارید که بتوانید از چندین روش به صورت همزمان درآمدزایی داشته باشید.

 • شروع کسب و کار با هزینه‌های کم

برای حضور در اینستاگرام شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیستید و برای تبلیغات و ارتقاء شغل خود نیز می‌توانید از هزینه‌های محدود استفاده کنید.

حتما بخوانید  چگونه برای سایت خود هاست انتخاب کنیم؟

روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

با مزیت‌های درآمدزایی در اینستاگرام آشنا شدید. حالا نوبت به این می‌رسد که انواع روش‌های درآمدزایی در این شبکه اجتماعی را نیز با هم مرور کنیم.

 • فروش محصولات

اگر محصولی برای فروش دارید، می‌توانید در اینستاگرام میزان فروش آن را ده‌ها برابر نسبت به روش‌های سنتی نمایید.

 • مدیریت پیج

در صورتی که کار با اینستاگرام را آموزش ببینید می‌توانید به عنوان مدیر پیج سایر کسب و کارها به درآمد برسید.

 • تبلیغات

یکی از رایج‌ترین روش‌های کسب درآمد در این شبکه اجتماعی بدون داشتن حتی یک محصول، استفاده از تبلیغات است.

 • فروش محصولات سایر شرکت‌ها

این روش نیز یکی از روش‌های عالی برای کسانی است که با محیط اینستاگرام آشنا هستند اما محصولی برای فروش ندارند.

 • آموزش اینستاگرام

شما بعد از استفاده از پکیج‌های آموزشی اینستاگرام می‌توانید خودتان به عنوان معلم، ترفندهای کار با این نرم افزار را به سایرین بیاموزید و از این روش نیز به کسب درآمدهای قابل توجه بپردازید.

مشکلات درآمدزایی از اینستاگرام

درآمدزایی از اینستاگرام در کنار مزیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارد، دارای سختی‌ها و مشکلاتی نیز می‌باشد. ابتدا با برخی از این مشکلات آشنا شده و سپس راه‌های حل آنها را نیز مرور خواهیم نمود:

 • نداشتن مهارت کافی برای کار با این نرم افزار

محیط اینستاگرام مملو از امکانات مختلف است که احتمالاً در بدو ورود شما روش‌های بهره‌برداری و استفاده از آنها را نمی‌دانید. پس نیاز به آموزش خواهید داشت.

 • رقابتی بودن کسب درآمد از اینستاگرام

رسیدن به درآمد با ترفندهای مختلف در این نرم افزار، نیاز به رقابت دارد. در این میان کسانی که ترفندهای اصولی این رقابت را بدانند می‌توانند در مدت کوتاهی از بقیه سبقت بگیرند و افراد ناآگاه نیز قاعدتاً در یک گرداب دور خود خواهند چرخید.

 • سایر نرم‌افزارها و ابزارهای لازم

برای حضور در محیط اینستاگرام و کار کردن با آن مسلماً شما نیاز به نرم‌افزارهای دیگری از جمله نرم افزار گرافیکی و یا ویرایش فیلم و عکس هم خواهید داشت؛ اما کدام نرم‌افزارها؟ و چگونه می‌توان بهترین‌های موجود از این نرم‌افزارها را در مدت کوتاهی آموزش دید؟ برای حل این مشکلات باید شروع کرد.

حتما بخوانید  چگونه چت آنلاین سایت خود را راه اندازی کنیم؟

برای کسب درآمد از اینستاگرام از کجا شروع کنیم؟

استفاده از آموزش‌های قوی و فوق‌العاده برای شروع کسب درآمد از اینستاگرام می‌تواند بهترین اتفاق‌ها را در محیط آن برای شما رقم بزند. جدای از شرایط معمول آموزش در پکیج‌های آموزشی اینستاگرام شما می‌توانید:

 • با ترفندهای کاربردی درآمدزایی از اینستاگرام آشنا شوید.
 • نحوه کار با محیط این نرم افزار را به صورت کامل فرا بگیرید.
 • روش‌های ارتقاء شغلی خود را در آن بدانید.
 • نرم‌افزارهای لازم و ضروری برای حضور در اینستاگرام را بیاموزید.

برای شروع قدرتمند و راه اندازی یک کسب و کار موفق در اینستاگرام شما نیاز به بالا بردن سطح آگاهی خود با استفاده از یک پکیج آموزش کاربردی دارید؛ اما فراموش نکنید که به دنبال آموزش اینستاگرام و آموزش کار با اینستاگرام نباشید. پکیج آموزش کسب درآمد از اینستاگرام را دنبال کنید.

سرفصل‌های دوره کسب درآمد از اینستاگرام را اینجا ببینید

نتیجه‌گیری

مزیت‌ها و ترفندهای کسب درآمد در این شبکه اجتماعی را همه ما کم و بیش می‌دانیم؛ اما چرا شروع نمی‌کنیم؟ برای شروع باید آهسته و پیوسته قدم بردارید. در حین کار آموزش ببینید و البته از ترفندهای کاربردی و نتیجه گرا استفاده کنید و فراموش نکنید صرف آموزش‌های تئوری نمی‌تواند تضمینی برای موفقیت شما در این نرم افزار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.