چگونه بدون رژیم لاغر شویم؟

چگونه بدون رژیم لاغر شویم

چاقی نه فقط یک مشکل فردی بلکه در حال حاضر تبدیل به یک معضل بزرگ اجتماعی شده است. از این رو استفاده از ترفندهای لاغری می‌تواند یک موهبت بزرگ باشد؛ اما چگونه بدون رژیم لاغر شویم؟ امروزه از یک طرف گران شدن مواد غذایی و از طرف دیگر عدم داشتن فرصت کافی برای پخت و پز غذاهای رژیمی باعث می‌شود تا رژیم گرفتن کمی سخت باشد. به همین جهت خیلی‌ها به دنبال روش‌های جایگزین برای لاغری هستند. در این مقاله قرار است روش‌ها و ترفندهای مورد استفاده برای لاغری بدون رژیم غذایی را مرور کنیم.

ورزش کردن و لاغری

ورزش کردن و لاغری

یکی از ترفندهای حل چالش چگونه بدون رژیم لاغر شویم، استفاده از تکنیک‌ها و تمرین‌های ورزشی است. ورزش کردن باعث می‌شود تا علاوه بر اینکه بدن لاغری داشته باشیم، عضلاتی محکم و ماهیچه‌های قوی نیز داشته باشیم. استفاده از این تمرین‌ها در حال حاضر حتی در خانه نیز در دسترس علاقمندان قرار دارد. با استفاده از ابزارها و لوازم ورزشی در خانه، شما می‌توانید چربی‌های شکم را آب کرده و بدنی عضلانی برای خود ایجاد نمایید. لیست ابزارهای ورزشی مناسب برای خانه بسیار پر و پیمان است و شما باقیمت‌های مناسب می‌توانید این ابزارها را در اختیار داشته باشید.

مهمترین وسایل ورزشی مناسب برای خانه نیز به شرح زیر می‌باشد:

 • طناب ورزشی

طناب ورزشی زدن یک ورزش کاملاً رایج برای تناسب اندام و ورزش کردن در خانه است. شما با پرداخت هزینه‌های بسیار کم می‌توانید این وسیله ورزشی را در اختیار داشته باشید و از آن بهره ببرید. ۱۰ دقیقه طناب زدن در طول روز می‌تواند در یک بازه زمانی مشخص بدنی ورزیده برای شما فراهم آورد.

انواع طناب ورزشی را از اینجا بخرید

 • انواع دمبل

دمبل‌ها نیز از جمله وسایل لازم برای ورزش کردن و لاغری هستند که برای حل چالش چگونه بدون رژیم لاغر شویم به راحتی می‌توانید از این وسیله ورزشی استفاده نمایید.

حتما بخوانید  چگونه لاغر شویم؟

 • توپ پزشکی

توپ پزشکی یکی از ابزارهایی است که ده‌ها نوع ورزش را می‌توان با آن انجام داد. اگر با خلاقیت‌های ورزش کردن با توپ پزشکی آشنایی دارید می‌توانید با تهیه این وسیله به راحتی از آن در منزل استفاده نمایید.

 • چرخ شکم

یکی از ابزارهای بسیار عالی برای ورزش کردن و حل چالش چگونه بدون رژیم لاغر شویم استفاده از چرخ شکم است. این وسیله را می‌توانید بدون هیچ سر و صدایی در خانه‌های آپارتمانی نیز استفاده نمایید. این وسیله کاربردهای ورزشی بسیار زیادی دارد و برای لاغر کردن قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم می‌توانید از آن در خانه استفاده نمایید.

پرفروشترین چرخ‌های تمرین شکم

 • زیر انداز ورزشی

زیر انداز ورزشی

یکی از وسایلی که هم لازم است و هم می‌تواند باعث ایجاد انگیزه در کاربر برای ورزش کردن باشد، زیر انداز ورزشی است. شما می‌توانید انبوهی از روش‌های ورزشی را روی زیر انداز انجام دهید.

سایر ابزارهای ورزش در خانه

از سایر لوازم ورزشی که می‌توانند برای تناسب اندام و لاغری از آنها در منزل استفاده کرد نیز به شرح زیر می‌باشد:

 • کش‌های ورزشی مقاومتی
 • وزنه‌های مچ دست و پا
 • انواع بند و کش ورزشی TRX
 • تردمیل‌ها

جدیدترین لوازم ورزشی خانگی

خدمات پزشکی

خدمات پزشکی نیز یکی دیگر از ترفندهای حل چالش چگونه بدون رژیم لاغر شویم می‌باشد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید در یک بازه زمانی بسیار کوتاه چربی‌های اضافی اندام خود را حذف کرده و بدنی لاغر اندام و متناسب داشته باشید. تنوع بالای خدمات پزشکی در این باره باعث شده تا کاربران بتواند بسته به نیاز خود از این ترفندها استفاده کنند. برخی از خدمات پزشکی مورد استفاده برای لاغری به شرح زیر می‌باشد:

 • لیزر درمانی

انواع سبک‌های مختلف لیزر درمانی برای از بین بردن چربی‌های بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از سیستم‌های نوری و لیزری برای از بین بردن چربی‌ها باعث می‌شود تا با کمترین عوارض چالش چگونه بدون رژیم لاغر شویم حل شود.

 • لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای از بین بردن چربی‌های شکم است. پیکرتراشی از سال‌ها قبل در جهان مطرح شده و استفاده از آن در ایران نیز متداول شده است. کاربران می‌توانند با استفاده از این خدمات پزشکی به راحتی چربی‌های انباشته شکم خود را از بین ببرند. خوبی این روش در این است که تأثیر آن بسیار سریع بوده و در کمترین زمان نتایج عالی آن بروز خواهد کرد.

حتما بخوانید  چگونه دندان را سفید کنیم؟

روش‌های دیگری هم برای از بین بردن چربی‌های انباشته وجود دارد که بسته به نوع چربی و محل آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. روش‌های مانند:

 • ویبریشن تراپی
 • لیزر کم توان
 • ترموتراپی
 • آر اف لاغری

از این جمله هستند که می‌توان از این خدمات برای از بین بردن چربی‌ها استفاده کرد.

گن لاغری

گن لاغری یکی دیگر از وسایلی است که می‌توانید از آن برای لاغر نشان دادن شکم و پهلوها استفاده نمایید. استفاده از گن لاغری تأثیر همیشگی روی بدن شما نخواهد داشت اما می‌تواند در لحظه و برای مواقعی که نیاز فوری به لاغری دارید، کاربرد مناسبی داشته باشد. البته استفاده از آن در دراز مدت نیز می‌تواند روی لاغر کردن و ایجاد اندام مناسب در بدن تأثیرگذار باشد. از این رو گن لاغری را نیز می‌توان یکی از راه‌های حل چالش چگونه بدون رژیم لاغر شویم دانست.

انواع گن لاغری مردانه و زنانه

نتیجه‌گیری

برای از بین چربی‌های شکم می‌توانید از رژیم‌های لاغری استفاده نمایید؛ اما اگر فرصت و شرایط لازم برای آن را ندارید استفاده از:

 • وسایل ورزشی و ورزش در خانه
 • دریافت خدمات پزشکی و چربی زدایی
 • استفاده از گن لاغری

می‌تواند راه‌های عالی برای این منظور باشد. البته استفاده از این روش‌ها باید ادامه‌دار باشد. شما حتی با استفاده از روش‌های پزشکی نیز باید سبک زندگی متفاوتی نسبت به گذشته اتخاذ نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.