راهنمای خرید باورنکردنی بهترین صندل زنانه ایران

خرید صندل زنانه

صندل زنانه همیشه در فصل گرم سال خریداری شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. صندل زنانه کاربردهای فراوانی دارد. مثلاً زمانی که می‌خواهید به دریا بروید و پا در آب بگذارید و در ساحل قدم بزنید، بهترین انتخاب صندل است زیرا اگر شن هم در کفشتان رفته باشد، با آب دریا به راحتی تمییز می‌شود. یا به طور کل زمانی که هوا گرم می‌شود، اگر صندل زنانه بپوشید، به دلیل اینکه فضای کفش باز است، پاها بوی بد نمی‌گیرد و اصطلاحاً هوا می‌خورد. در فصل تابستان اگر به این موضوع اهمیت ندهید، ممکن است در اثر ماندن در هوای گرم و حبس شده، دچار بیماری‌های پوستی شوید. پس با این حساب، داشتن یک صندل خوب و خریدن آن ضروری است به همین دلیل، در این مقاله از سایت آباژور سعی کردیم تا راهنمای خرید مناسبی را ارائه دهیم. پس در ادامه متن حاضر، با ما همراه باشید.

صندل زنانه

راهنمای خرید صندل زنانه

محصولاتی چون کفش‌ها، به اندازه لباس پرطرفدار هستند و بازار خریدشان همیشه داغ است. چراکه اگر کفشی نباشد، نمی‌توان در خیابان راه رفت و بیرون از منزل تردد کرد. پس می‌توانیم بگوییم خرید کفش از ملزومات است. از جمله انواع کفش‌ها، می‌توانیم به صندل زنانه اشاره کنیم. صندل هم برای آقایان هم برای خانم‌ها تولید می‌شود که ما در این مقاله سعی داریم به مدل زنانه آن اشاره کنیم. صندل‌های زنانه شامل طرح و رنگ‌های متنوع است و در انواع مختلف به بازار عرضه می‌شود که شامل صندل تخت، صندل لژ دار و صندل پاشنه‌دار می‌باشد. هرکدام از این انواع در جای خاصی استفاده می‌شوند که باید در این باره از فروشنده سؤال کرد. از مزایا استفاده از صندل این است که پا دچار تاول و میخچه نمی‌شود.

راهنمای خرید صندل زنانه

خرید کردن همیشه فرایند جذابی است که به نسبت جنسی که می‌خرید، این جذابیت کمتر یا بیشتر می‌شود. این را بدانید که پا عضو حساس بدن است بنابراین نباید صندلی بخرید که برای پایتان اذیت کننده باشد یا بخواهد فشاری به آن وارد نماید. در این بخش به راهنمای خرید این محصول توجه کنید.

  • اندازه مناسب

قبل از خرید این را بدانید که دانستن سایز پایتان بسیار مهم است اما مهمتر از آن، نوع سایزبندی صندل مورد نظر است در این خصوص باید به قالب کفش توجه کنید. بعضی از صندل‌ها به اصطلاح کوچک پا هستند؛ یعنی مثلاً سایز ۳۹ آن، به سایز پای ۳۷ معمولی بیشتر اندازه است؛ اما حالت برعکس آن هم ممکن است؛ یعنی یک صندل، درشت پا است و سایز ۳۷ آن هم به سایز پای ۳۹ اندازه می‌شود.

  • راحتی

در خرید هر نوع کفشی، قبل از اینکه بخرید و هزینه‌ای بپردازید، آن را بپوشید و ببینید آیا در آن راحت هستید یا نه؟ راحتی از مهمترین فاکتورهای خرید یا نخریدن یک صندل زنانه است. حتی وقتی می‌پوشید و با آن راه می‌روید، توجه کنید که دوخت‌های جلوی صندل، پوست پایتان را اذیت نمی‌کند و از نرمی کفی و بند آن مطمئن شوید. همچنین اگر گیره‌ای در بخش کناری پا دارد، دقت کنید در پایتان فرو نرود و در باز و بسته شدن سفت نباشد.

  • پاشنه صندل زنانه

خانم‌های محترم اگر عاشق کفش‌های پاشنه‌دار هستید، قبل از اینکه کفشی را تهیه کنید، به اندازه پاشنه دقت کنید. درست است که پاشنه زیباست اما سلامتی را فدای این زیبایی نکنید. توجه داشته باشید که هر چه به پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار عادت داشته باشید، پاشنه بالای ۳ سانت، برای صندل زنانه بسیار اذیت کننده است و مانع از راحتی شما در راه رفتن می‌شود. همچنین انگشتانتان را زخم می‌کند، باعث ایجاد تاول در پا می‌شود، انحراف انگشتان را به همراه دارد و باعث ایجاد درد در ناحیه کمر می‌شود.

حتما بخوانید  راهنمای انتخاب ست لباس نوزاد ضد حساسیت شیک و جذاب

نکات مهم هنگام خرید صندل زنانه

نکات مهم هنگام خرید صندل زنانه

خریدن دو چیز نیاز به دقت و صرف هزینه مناسب دارد: عینک و کفش که از انواع آن صندل زنانه است. صندل زنانه باید با استانداردهای پای هرکسی متناسب باشد وگرنه قابل پوشیدن نیست و انجام هزینه اضافه می‌باشد.

  • توجه کنید که صندل زنانه نباید طوری باشد که به انگشتان و جلوی پا فشار بیاورد و یا آنقدر باز باشد که به انگشتان از بیرون آسیبی برسد.
  • صندل باید از قسمت جلوی پا محافظت کند. پس باید شامل بندهایی باشد که این قابلیت را داشته باشند.
  • صندل زنانه را بپوشید و به این نکته توجه کنید که بندهای پشتی صندل برای پشت پایتان اذیت کننده نباشد.
  •  بدانید اگر بندهایی که روی پا قرار می‌گیرند پهن‌تر باشند بهتر است زیرا پا را حفظ می‌کند تا به طرفین تمایل پیدا نکند.
  • جنس کف صندل باید نرم باشد تا در طولانی مدت، کف پایتان را اذیت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.