راهنمای خرید بهترین زیرانداز سفری نرم و ضد رطوبت

راهنمای خرید زیرانداز سفری

زیرانداز سفری یعنی مسافرت، خوش گذشتن، تفریح، حس خوب، دور شدن از دغدغه‌ها و شرایط روتین زندگی، دور هم نشستن و به هم نزدیک شدن، از حدی بیشتر پیش نرفتن و یک عالمه مفهوم دیگر. همیشه شکل زیرانداز برایمان یادآور رفتن به پارک، دریا، جنگل و پیک‌نیک بوده است زیرا تنها جایی که استفاده می‌شود همین‌جاست. این وسیله بسیار در سفر پرکاربرد است و اگر بگوییم که مسافرت رفتن بدون آن ممکن نیست بی‌راه نگفته‌ایم. این وسیله بسیار ساده است و تا به حال برای تمام ما خاطرات ریز و درشتی را ساخته است. قدمت این وسیله به اندازه قدمت بیرون رفتن خانواده‌ها و نشستن در طبیعت می‌باشد پس نمی‌توان زمان مشخصی را برایش تعیین کرد. با وجود ساده بودن، ممکن است نکات دقیقی هم در آن وجود داشته باشد. در ادامه این مقاله که از سایت آباژور مطالعه می‌کنید، مطالبی در رابطه با خرید این وسیله به شما گوشزد خواهیم کرد.

زیرانداز سفری

زیرانداز سفری فرش بیرون از خانه‌مان است. ما برای خوردن، نشستن، دراز کشیدن و حضور راحت در طبیعت، به یک زیرانداز سفری نیاز داریم که وسایلمان را بر روی آن بگذاریم. برای ماندن طولانی مدت در طبیعت و استراحت کردن و لذت بردن از محیط، لازم است که از زیرانداز استفاده کنیم. زیرانداز سفری در شکل‌های مختلف و طرح‌های متفاوت ارائه می‌شود. پس حق انتخاب شما در این زمینه بسیار زیاد است و می‌توانید چه به صورت حضوری و چه اینترنتی زیرانداز را انتخاب کنید. باید بدانید که قیمت‌های بسیار متفاوتی از این محصول در بازار است که به تناسب این تفاوت، کیفیت هم متفاوت می‌شود. بعضی از این زیراندازها مانند کیف جمع می‌شوند و با یک دکمه‌ای به هم وصل می‌مانند. زیرانداز سفری جزء کالاهای مفید است و در خانه هر خانواده‌ای حداقل یک دانه پیدا می‌شود.

راهنمای خرید زیرانداز سفری

اهمیت هر چیز در ارزشی است که به آن می‌دهید. خریدن فرایند عجیبی است. گاهی راحت‌ترین کار و گاهی سخت‌ترین کار دنیا می‌شود. می‌دانید چرا؟ چون جنس با جنس متفاوت است و ما باید بدانیم که هر کالایی می‌تواند از جهاتی آسان و از جهاتی پیچیده باشد. زیرانداز سفر وسیله‌ای کاربردی است و در رنگ‌های متنوع به بازار عرضه می‌شود که اگر درست و با کیفیت خریده نشود، زود خراب شده و باید دوباره بخرید. پس برای جلوگیری از دوباره کاری، در این بخش راهنمایی‌هایی به شما ارائه می‌دهیم:

  • کاربرد

یکی از موارد بسیار مهم این است که شما تشخیص دهید زیرانداز را برای چه کاری می‌خواهید. پس مورد استفاده خودتان را حتماً بدانید. پیشنهاد ما این است که قبل از خریدن، حتماً به سایت‌ها سر بزنید و زیراندازها را بینید.

  • اندازه

یکی از مهمترین موارد این است که اندازه را به اندازه تعداد خودتان تهیه کنید؛ یعنی کمتر نباشد اما بیشتر باشد. اندازه زیرانداز باید هم تعداد نفرات را پوشش دهد هم وسایلی را که با خود آوردید. پس به این نکته توجه کنید. یکی از چیزهایی که همیشه باعث اذیت می‌شود همین مورد است. همه می‌خواهند راحت بنشینند اما چون زیرانداز کوچک است، نمی‌شود.

  • حجم محصول

یکی از موارد بسیار مهم در خرید زیرانداز سفری حجم آن است. حجم آن نباید زیاد باشد. اگر سنگین باشد، قطعاً برایتان اذیت کننده خواهد بود. مثلاً اگر بخواهید زیرانداز را در صندوق عقب ماشین بگذارید و حجیم باشد جا نمی‌شود.

حتما بخوانید  راهنمای خرید انواع کیسه خواب حرفه‌ای و آماتور

نکات مهم هنگام خرید زیرانداز سفری

زیرانداز سفری بسیار متنوع است. شما باید بتوانید که با این میزان از تنوع، جنس خوب و قابل اعتمادی را بخرید که زود پاره نشود و سال‌ها از آن استفاده کنید. خرید جنس خوب و با کیفیت در گرو انتخاب عاقلانه است. در این بخش چند نکته را بیان می‌کنیم:

  • به قیمت کالا توجه کنید. زیرانداز وسیله لوکس محسوب نمی‌شود و جزء کالاهای مصرفی است. پس بهترین کار این است که جنس بد نخرید و بیشتر از اندازه، توان و کارکرد آن هم برایش نپردازید.
  • بافت زیرانداز طوری ضخیم باشد که چوب از آن رد نشود. همچنین ضد آب باشد به خصوص در شهرهای شمالی که مدام باران می‌آید، ممکن است که جایی بروید که هیچ زمین خشکی نداشته باشد.
  • سعی کنید چیزی را انتخاب کنید که بتوانید آن را بشویید. قطعاً بعد از هر سفر شستشوی زیراندازتان ضروری است.

نحوه تشخیص اصل بودن کالا

این روزها از یک سوزن بگیرید تا بزرگ‌ترین ماشین‌ها و وسیله‌های غول‌پیکر، نمونه‌های اصل و تقلبی دارند. هر چه قدر که بیشتر در مورد نحوه تشخیص اطلاعات داشته باشید، کمتر پولتان سوخت می‌شود. پس بهتر است کمی درباره این موضوع بدانیم:

  • زیراندازهای سفری که جنسشان از حصیرهای جنس مرغوب است با کمی دست زدن و دیدن کاملاً مشخص است. میزان پوک بودن یا سفت بودن آن خیلی تعیین کننده است.
  • معمولاً آنهایی که کیفیت بهتری دارند، بافت تمیزتر و رنگ و روی شفاف‌تری دارند و حصیر از لای بافت بیرون نزده است.

لازمه برقراری ارتباط با نسل جوان اینترنت است این یعنی ما هر کاری هم بکنیم، باز تأثیری که این پدیده بر روی زندگی ما گذاشته را نمی‌توانیم منکر شویم. خریدی که قدیم‌ترها چند روز طول می‌کشید، این روزها با یک سفارش اینترنتی به دستتان خواهد رسید. هر چه بیشتر خرید اینترنتی انجام دهیم، این پدیده را در زندگیمان پررنگ‌تر کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.