راهنمای خرید بهترین قمقمه نشکن و ارزان

خرید قمقمه

برای کسانی که اهل سفر و طبیعت گردی هستند، خرید وسایل مورد نیاز اهمیت بسیار زیادی دارد. از ساک و کوله و مواردی از این دست گرفته تا داشتن قمقمه و وسایل مورد نیاز دیگر. با توجه به اینکه معمولاً در چنین سفرهایی نیاز به سبک بار بودن داریم، استفاده از وسایل سبک و کم جاگیر و البته ضروری می‌تواند زمینه‌ساز یک سفر راحت برای ما باشد.

یکی از این وسایل که برای هر مسافری داشتن یکی از آنها الزامی است، قمقمه آب است. تشنگی چیزی نیست که بگوییم در طول سفر پیش نخواهد آمد. هر کسی در طول روز نیاز به چندین بار نوشیدن آب دارد. در طول سفر که معمولاً با خستگی هم همراه است، این نیاز بیشتر از قبل نیز خواهد شد. از این رو داشتن یکی از این وسایل برای مسافران ضروری است؛ اما چگونه باید بهترین نمونه از این محصول را تهیه کنیم؟ برای رسیدن به پاسخ با آباژور همراه باشید.

قمقمه

راهنمای خرید قمقمه

قمقمه وسیله‌ای است که از دیواره‌هایی تقریباً عایق تشکیل شده و می‌تواند آب را برای مدت بیشتری خنک و قابل نوشیدن در خود جای دهد. امکان جابجایی آب با این وسیله می‌تواند زمینه‌ساز رفع تشنگی در طول سفر باشد. شاید از خود بپرسید که چرا برای این منظور از آب معدنی و بطری آن استفاده نکنیم؟ کیفیت آب درون این محصول و همچنین دائمی بودن از جمله ویژگی‌هایی است که استفاده از آن نسبت به بطری‌های معمولی را برتر می‌نماید. شما می‌توانید قمقمه را در جنس‌ها، شکل‌ها و اندازه‌های بسیار متنوعی در بازار تهیه کنید. از محصولات بسیار حرفه‌ای برای کوهنوردان و ورزشکاران حرفه‌ای گرفته تا نمونه‌های معمولی که امکان خرید آنها با هزینه‌های معمولی برای کاربران وجود دارد.

مسلماً مانند هر دستگاه دیگری افزایش کیفیت و کارایی این محصول نیز زمینه‌ساز افزایش قیمت در آن خواهد شد؛ اما چگونه می‌توانیم این خرید را بهینه نموده و بهترین‌ها را برای خود تهیه کنیم؟ در ادامه با پاسخ این وسایل در کنار شما هستیم.

حتما بخوانید  راهنمای خرید بهترین اسکیت کفشی پرفروش سوپر حرفه‌ای

راهنمای خرید قمقمه

در راهنمای خرید قمقمه سعی داریم نکاتی را به شما گوشزد کنیم که با استفاده از آنها می‌تواند در خرید این محصول بهتر عمل نمایید. خریدی که هرچند نیاز به دقت بسیار زیادی دارد، اما با چند ترفند ساده امکان خرید بهترین‌ها در دسترس شما خواهد بود.

  • اندازه

یکی از موارد مهم در خرید این محصول دقت به اندازه آن است. اگر برای مسافت‌های طولانی نیاز به قمقمه دارید، بهتر است از اندازه‌های بزرگتر آن استفاده کنید. در صورت نیاز به استفاده در مسافت‌های کوتاه و یا ورزش‌های روزانه بهتر است سراغ محصولاتی با اندازه کوچکتر بروید که حمل آنها ساده‌تر و راحت‌تر باشد.

  • نوع سرپوش

نوع سرپوش این محصول تأثیر زیادی روی نحوه استفاده از آن دارد. آنهایی که دارای سرپوش‌های با کلاهک هستند این امکان را به کاربر می‌دهند که به صورت مستقیم و به راحتی از قمقمه آب بنوشند. همچنین مواردی هم به صورت فشاری بوده که نوشیدن آب را ساده‌تر می‌نماید.

  • انواع جنس قمقمه

اصلی‌ترین نکته در خرید این محصول جنس آن است. این محصول را می‌توانید در جنس‌های مختلفی تهیه کنید. اهمیت اصلی جنس هم در میزان سرد نگه داشتن آب برای مسافت طولانی است. به صورت کلی با جنس‌های زیر در هنگام خرید این محصول رو برو خواهید شد.

  • قمقمه پلاستیکی : محصولاتی هستند که از پلاستیک‌های مرغوب ساخته شده‌اند. قیمت مقرون به صرفه‌ای داشته و همچنین سبک هستند. البته دقت کنید که این محصولات به هیچ وجه برای آب جوش مناسب نبوده و ممکن است نوشیدنی شما مزه پلاستیک به خود بگیرد.
  • قمقمه فلزی : قمقمه‌های فلزی با آلیاژهای مختلفی مانند استیل ضدزنگ ساخته می‌شوند. بسیار شیک بوده اما به نسبت نمونه‌های قبلی گران‌تر هستند می‌توانند برای مسافت طولانی آب را خنگ نگه دارند و برای هر دو نوع نوشیدنی سرد و گرم قابل استفاده هستند.
  • قمقمه شیشه‌ای : نمونه‌های شیشه‌ای این محصول نیز در اختیار کاربران قرار دارد که با استفاده از آنها می‌توانند در بالاترین کیفیت ممکن آب را نگهداری کنند. کیفیت عالی داشته اما در صورت مراقب نبودن ممکن است بشکند.
حتما بخوانید  راهنمای انتخاب بهترین دوچرخه برقی حرفه‌ای خوش قیمت

نکات مهم هنگام خرید قمقمه

نکات مهم هنگام خرید قمقمه

  • اگر برای ورزش کردن به دنبال تهیه این محصول هستید، بهتر است سراغ نمونه‌های اسپورت و مخصوص ورزش بروید.
  • همچنین به شکل قمقمه نیز دقت کنید که بتوانید به راحتی آن را در جیب‌های کوله خود قرار دهید.
  • حتماً دقت کنید که وزن محصول نیز خیلی زیاد نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.