راهنمای خرید حیرت آور بهترین برس حرارتی

خرید برس حرارتی

برس حرارتی از جمله جالب‌ترین و به صرفه‌ترین تکنولوژی‌هایی است که بسیار مورد استقبال واقع شده است. شما می‌توانید با داشتن این وسیله، در وقت صرفه جویی کنید. می‌پرسید چگونه؟ تصور کنید می‌خواهید به عروسی بروید و قبل از آن قصد رفتن به حمام را دارید. طبیعتاً وقتی از حمام می‌آیید باید موهایتان را شانه کرده و خشک کنید. این عملیات هرکدام به صورت جداگانه بسیار وقت‌گیر است؛ بنابراین اگر وسیله‌ای مانند برس حرارتی داشته باشید که همزمان با شانه کردن موهایتان، داخل آن را به خوبی خشک کند، بسیار در زمان صرفه جویی کرده‌اید. همچنین برس حرارتی می‌تواند علاوه بر خشک کردن و شانه کردن، موهایتان را کمی صاف کند و لخت‌تر از حالت قبلش آن را درآورد؛ بنابراین شما خیلی به آن نیاز پیدا خواهید کرد. در همین راستا، سایت آباژور قصد دارد در این مقاله، شما را جهت خرید برس حرارتی راهنمایی کند.

برس حرارتی

راهنمای خرید برس حرارتی

برس حرارتی وسیله‌ای است که همزمان که می‌توان با استفاده از آن موها را شانه کرد، با به کارگیری حرارتی که از خودش تولید می‌کند، می‌توان تارهای مو را خشک کرده و به آنها حالت هم داد. این وسیله تکنولوژی چند کاره‌ای است که کار سشوار، برس و اتو مو را همزمان با هم انجام می‌دهد. این برس بیشتر برای خانم‌ها به خصوص آنهایی که موهای بلند دارند کاربرد دارد؛ زیرا خشک شدن مو برای آنها کار زمانبرتری محسوب می‌شود. از مزایای استفاده از این وسیله صرفه جویی در زمان، صاف شدن مو بدون وز شدن، آسیب‌رسانی کمتر به موها و حمل و نقل آسان می‌باشد. همچنین محدودیت این محصول آن است که ممکن است نتواند به خوبی موهای نرم و نازک، موهای ضخیم و بسیار مجعد را صاف کند.

راهنمای خرید برس حرارتی

برای خریدن محصولی مانند برس حرارتی، حتماً باید تحقیق زیادی انجام شود. چراکه این ابزار، برقی است و اگر کالایی با کیفیت پایین خریداری شود ممکن است علاوه بر آسیب به موهایتان، خرج جدیدی برایتان ایجاد کرده و اصلاً آن کارایی و فایده را برایتان نداشته باشد. پس برای جلوگیری از هر اتفاقی، بهتر است که به راهنمای زیر مراجعه کنید.

  • بیشترین حد دما

از جمله موارد بسیار مهم قابل توجه قبل از خرید برس حرارتی این است که ماکزیمم درجه حرارتی را بدانید. مثلاً بدانید که بهتر است این ماکزیمم، بیش از ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد باشد. البته بر روی بعضی از آنها، بیشترین حد دما با فارنهایت نوشته شده است که شما می‌توانید آن را به سانتی‌گراد تبدیل کنید؛ اما برای اینکه کارتان راحت‌تر شود، سعی کنید حداکثر میزان درجه حرارت ۴۰۰ فارنهایت باشد.

  • یون سازی منفی

این مورد، یکی از خاص‌ترین و مهمترین ویژگی این وسیله محسوب می‌شود که همه برس‌های حرارتی آن را ندارند. اگر برس شما خاصیت یون سازی منفی را داشته باشد، باعث می‌شود که الکتریسیته کمتری ایجاد کند و تبعاتی مانند شکنندگی مو را نداشته باشد. در این صورت شما خیالتان راحت خواهد بود که به موهایتان آسیبی نخواهد رسید. البته این را هم بدانید که برس‌هایی که یون سازی منفی می‌کنند نسبت به سایر برس‌ها قیمت بالاتری دارند.

  • طول سیم

از جمله عواملی که مهم می‌باشد، طول سیم است. شاید وقتی در این مورد می‌خوانید آنقدر مورد مهمی محسوب نشود؛ اما وقتی در مرحله استفاده و کاربرد قرار می‌گیرید می‌بینید که این مسئله بسیار هم حائز اهمیت است. سیم برس‌های حرارتی بهتر است که بلند باشد. بلند بودن سیم برای مواقعی خیلی مفید است که پریز برق از آینه بسیار فاصله دارد و از آنجایی که شما باید هنگام کار کردن با آن رو به روی آینه بایستید، بهتر است که این قابلیت را داشته باشد. طول سیم برس بهتر است که حدوداً یک و نیم متر باشد.

حتما بخوانید  قوانین خرید بهترین کرم پودر از معتبرترین برندهای روز دنیا

نکات مهم هنگام خرید برس حرارتی

نکات مهم هنگام خرید برس حرارتی

این بخش از مقاله اختصاص دارد به بیان نکاتی چند، که اگرچه نسبت به موارد بالا کناری‌تر و جزئی‌تر محسوب می‌شود، اما می‌تواند در انجام خریدی خوب و مفید به شما کمک کند.

  • نکته مهمی که باید دقت کنید، داشتن قابلیت تنظیم دما می‌باشد. شما باید بتوانید دما را از طیف کم به خیلی زیاد تنظیم کنید تا دمای مناسب را انتخاب کنید.
  • برس‌های حرارتی حدوداً ۱ دقیقه طول می‌کشد تا گرم شوند اما بعضی‌ها در ۲۰ ثانیه قابل استفاده‌اند. در این مورد از فروشنده سؤال کنید.
  • اگر انسان فراموش‌کاری هستید، حتماً برس حرارتی را انتخاب کنید که قابلیت خاموش شدن خودکار را داشته باشد.
  • از جمله برندهای خیلی خوب برای برس حرارتی، شامل فیلیپس، مک استایلر، بابیلیس، رمینگتون، فکر، جیمی، اکسیژن و روزیا می‌باشند.
  • حتماً در نظر داشته باشید که جنس صفحه برس سرامیکی باشد و قبل از خرید، حتماً اندازه و حجم موهایتان را در نظر بگیرید که برس برایتان کوچک یا بزرگ نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.