راهنمای خرید منحصر به فردترین تلفن رومیزی ایران!

خرید تلفن رو میزی

تلفن رومیزی جزء آن دسته از وسایل برقراری ارتباط بسیار مرسوم است که به صورت ثابت بر روی میز قرار می‌گیرد و در تمام خانه‌ها و ادارات از آن استفاده می‌شود. داشتن سیم از بخش‌های جدایی ناپذیر این وسیله است که به خاطر کوتاه بودن، محدودیت‌های زیادی را ایجاد می‌کند؛ بنابراین، با وجود اینکه تلفن بی سیم این روزها جایگزین مناسبی برای این محصول است، اما بسیاری از مردم و قطعاً در ادارات، از تلفن رومیزی استفاده بیشتری دارد. شاید به نظر برسد که زمان این نوع تلفن‌ها به سر آمده است اما می‌بینیم که به خاطر تقاضای زیادی که برای این محصول وجود دارد، نه تنها تولید آن متوقف نمی‌شود، بلکه با تنوع بیشتری نسبت به قبل در حال عرضه می‌باشد؛ بنابراین بهتر است که این مقاله از سایت آباژور را دنبال کرده و راهنمای خرید تلفن رومیزی را مطالعه کنید.

تلفن رومیزی

راهنمای خرید تلفن رومیزی

اگر می‌خواهید در یک محیط کاملاً رسمی از تلفن استفاده کنید، تلفن رومیزی بهترین انتخاب است. این وسیله قبلاً به دو صورت شماره گیر چرخشی و شماره گیر دکمه‌ای عرضه می‌شد اما در حال حاضر بیشتر به صورت دکمه‌ای عرضه می‌شود و نسبت به قبل دارای امکانات بیشتری از جمله صداهای زنگ متنوع، اسپیکر، داشتن صفحه نمایشگر و پیغامگیر است. این روند اثبات می‌کند محصولاتی از این دست، هیچگاه کنار گذاشته نمی‌شوند زیرا همیشه کارکرد خودشان را حفظ می‌کنند. این را بدانید که تلفن‌های رومیزی هرچه امکانات و کیفیت بیشتری داشته باشند، مدت زمان بیشتری برایتان کار خواهند کرد. پس انتخاب درست لازمه خرید این محصول است.

راهنمای خرید تلفن رومیزی

خریدن تلفن رومیزی با اینکه شاید به نظر نیاید، اما نکاتی دارد که فکرش را هم نمی‌کنید؛ بنابراین دقت و جدیت شما را در انتخاب محصولی مناسب و درخور می‌طلبد. با اجرای این راهنما، بهترین محصول را برای خودتان با قیمتی که توانش را دارید تهیه کنید.

  • شماره گیری سریع

از جمله موارد بسیار مهم و مفید برای تلفن‌های رومیزی، شماره گیری سریع است. این آپشن به غیر از اینکه برای همه کاربرد دارد و برای مواقع اورژانسی استفاده می‌شود، بیشتر برای خانم‌ها و آقایان مسن مناسب است که توان حفظ کردن شماره‌ها را ندارند.

  • دفترچه مخاطبین

از جمله امکانات دیگری که باید به دنبال آن باشید، داشتن دفترچه مخاطبین است. این مورد به شما کمک می‌کند که شماره تلفن نزدیکانتان را که با هم زیاد در تماس هستید ذخیره کنید تا هم وقتی زنگ می‌زنند بتوانید شماره آنها را بشناسید و هم بتوانید به راحتی شماره شخص مورد نظرتان را انتخاب کنید و با آن تماس بگیرید.

  • پیغامگیر

قبل از خرید توجه کنید که حتماً تلفن رومیزی دارای پیغامگیر باشد. این آپشن بسیار پرکاربرد است. تصور کنید که اگر شخصی با شما تماس بگیرد که بسیار مهم است اما شما در منزل نیستید. در صورتی که پیغامگیر را فعال کنید، آن شخص برایتان پیغام می‌گذارد و شما می‌توانید از تماس او آگاه شوید.

  • انتخاب بر اساس نوع تلفن رومیزی

گوشی‌های رومیزی به دو صورت استفاده می‌شوند. یا در منزل و به منظور استفاده خانگی، یا در شرکت، ادارات و کارخانه‌ها به منظور استفاده‌های کاری. تلفن‌هایی که برای هرکدام از موارد بالا طراحی شدند ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. حتی از لحاظ شکل و شمایل هم ممکن است متفاوت باشند. قبل از اینکه خرید کنید حتماً درباره ویژگی هرکدام از این موارد، تحقیق کنید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید بهترین حافظه SSD [2022]

نکات مهم هنگام خرید تلفن رومیزی

نکات مهم هنگام خرید تلفن رومیزی

با خواندن مطالب این بخش از مقاله، اطلاعاتتان را درباره نحوه خرید تلفن رومیزی بالا ببرید و با در نظر گرفتن نکات مهم خرید را برای خودتان آسان کنید.

  • قبل از خرید دانستن این نکته مهم است که قیمت پایین تلفن رومیزی الزاماً به معنای بی‌کیفیت بودن نیست بلکه به معنای داشتن امکانات کمتر است.
  • قبل از خرید بررسی کنید که سایر امکانات مانند موزیک پشت خطی، قابلیت صفحه کلید، جک هدست و قابلیت انتقال تماس را داشته باشد.
  • به کیفیت بدنه تلفن هم توجه کنید تا اگر اتفاقی افتاد و تلفن ضربه خورد، ترک برندارد و قابلیتش را حفظ کند.
  • شاید بعضی از فروشگاه‌ها این فرصت را به شما بدهند که کیفیت صدا در تلفن رومیزی را بررسی کنید.
  • همچنین داشتن صفحه مانیتور اهمیت دارد تا شماره کسی که تماس می‌گیرد و شماره‌ای که با آن می‌گیرید در آن نمایش داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.