راهنمای خرید دندان گیر کودک و نوزاد استاندارد و بهداشتی

خرید دندان گیر کودک و نوزاد

خرید سیسمونی کودک یکی از خریدهای چالش برانگیز و البته شیرین برای خانواده‌ها است. وسایل بسیار زیادی هستند که امکان اضافه شدن آنها به این سیسمونی وجود دارد. یکی از این وسایل که کاربرد بسیار جالبی هم دارد، دندان گیر کودک و نوزاد است. در ادامه این مقاله از سایت آباژور سعی داریم با معرفی دندان گیر و همچنین ارائه نکات مربوط به خرید این محصول، یک راهنمای جامع و کامل برای خرید آن ارائه نماییم تا کاربران از این پس بتوانند به راحتی اقدام به انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول کرده و در عین دریافت کارایی عالی، از نظر سلامت نیز بهترین وسیله را برای کودک خود انتخاب نمایند. با توجه به شرایط استفاده از دندان گیر کودک و نوزاد، تهیه این محصول نیاز به بررسی کامل و جامعی داشته و حتماً باید به آن توجه شود. در غیر این صورت ممکن است سلامت کودک به خطر بیفتد.

دندان گیر کودک و نوزاد

راهنمای خرید دندان گیر کودک و نوزاد

دندان گیر کودک و نوزاد وسیله‌ای پلاستیکی است که کودک این امکان را دارد تا آن را در دهان خود گذاشته و گاز بزند. در سنین پایین و در زمانی که دندان‌ها شروع به رشد می‌نمایند، لثه‌های کودکان شروع به خارش کرده و شرایط بدی را برای آنها ایجاد می‌نماید. دندان گیر در این مواقع بهترین وسیله‌ای است که می‌توان از آن برای جلوگیری از این خارش‌ها و رفع آنها استفاده نمود. این وسیله پلاستیکی به دلیل قرار گیری در دهان کودکان بایستی عاری از هرگونه مواد شیمایی خطرناک بوده و از نظر سلامت کاملاً تائید شده باشد. علاوه بر این، این وسیله به عنوان یک اسباب بازی ساده می‌تواند تا ساعت‌ها کودک دلبند شما را به خود مشغول کرده و او را به بازی وا دارد. همچنین با قرار دادن آن در هوای سرد یخچال هم می‌توانید تأثیرپذیری دندان گیر خود را چند برابر کنید.

حتما بخوانید  انتخاب بهترین صندلی خودرو کودک با امکانات صندلی فضاپیما!

راهنمای خرید دندان گیر کودک و نوزاد

در ادامه به نکات و مواردی خواهیم پرداخت که عمل به آنها باعث ایجاد نتیجه‌ای خوش آیند و خریدی ایدئال برای شما خواهد شد.

  • از بهترین برندها استفاده کنید

یکی از نکات مهمی که در خرید دندان گیر کودک و نوزاد می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای شما داشته باشد، خرید از میان برندهای معتبر است. جالب است بدانید که برندهای بسیار معروف و معتبر جهانی تولید این وسیله را در دستور کار قرار داده‌اند که امکان دسترسی به آنها در ایران نیز برای کاربران فراهم آمده است.

  • استفاده از تنوع این محصول

دندان گیر را می‌توانید با تنوع بالا تهیه نمایید. انواع دندان گیر ژله‌ای، ویبره‌ای، گردنبندی، یک تکه، حلقه‌دار و … در بازار موجود هستند که شما می‌توانید برای راحتی چند نمونه از آنها را تهیه کنید. این موضوع باعث می‌شود تا واکنش کودک خود را به هر یک از این وسایل مشاهده کرده و از این طریق بهترین وسیله را در اختیار وی قرار داده باشید.

  • عدم وجود مواد شیمیایی مضر

مواد شیمیایی مختلفی در برخی از مواد پلاستیکی وجود دارند که می‌توانند حساسیت‌های بدی را در دهان کودک ایجاد نمایند. موادی مانند BPA، BPS و مواردی از این دست می‌توانند این شرایط را برای کودک ایجاد نمایند. معمولاً در بسته‌بندی این محصولات می‌تواند وجود یا عدم وجود این مواد را مشاهده کنید. سعی کنی حتماً محصول خریداری شده عاری از این مواد باشد.

  • استحکام دندان گیر

هرچند دندان گیر کودک و نوزاد قرار نیست تحت تأثیر نیروی خیلی قوی قرار گیرد اما با این حال برخی از محصولات تولید شده برای این کالا در زیر فشار دهان کودک کنده شده و این مهم می‌تواند برای خود کودک نیز خطرناک باشد. امکان قورت دادن تکه‌های کنده شده باعث می‌شود تا چنین محصولاتی برای کودک شما خطر آفرین باشد و از این رو هم در مدل و هم در کیفیت ساخت باید دقت کنید که محصولی متناسب با استفاده کودک تهیه کرده و تنها زیبایی را مدنظر قرار ندهید.

حتما بخوانید  قوانین خرید کریر کودک و نوزاد پرفروش استاندارد و ایمن

نکات مهم هنگام خرید دندان گیر کودک و نوزاد

نکات مهم هنگام خرید دندان گیر کودک و نوزاد

  • سعی کنید از دندان گیرهایی استفاده کنید که اکسسوری‌های اضافی مانند نخ با خود به همراه نداشته باشند.
  • دندان گیر کودک و نوزادی که شامل زائده‌هایی گوشه‌دار و زاویه‌ای باشد، می‌تواند کیفیت بهتری در عملکرد برای کودک شما به دنبال داشته باشد.
  • با خرید دندان گیر با طرح‌های جذاب می‌توانید حس کودک را نسبت به استفاده از این محصول ترغیب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.