راهنمای خرید بهترین سرویس چای خوری عروس پسند!

راهنمای خرید سرویس چای خوری

سرویس چای خوری یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین وسیله‌های آشپزخانه است که قطعاً هر خانم ایرانی را هنگام خرید به وجد و هیجان می‌آورد. این سرویس جذاب، با هر شکل و طرحی که داشته باشد، خریداران بسیاری دارد و با توجه به انواع سلیقه‌ها، به بازار عرضه می‌شود. بعد از یک روز خسته کننده کاری، هیچ چیز جذاب‌تر و بهتر از این نیست که در فنجان‌های ست و شیک، برایتان چای یا دمنوش جهت رفع خستگی آورده شود. یا چه چیزی بهتر از اینکه از مهمان عزیزتان با این سرویس هیجان انگیز، پذیرایی و استقبال کنید؟

قطعاً وجود سرویس‌های چای خوری، می‌تواند فضای میز صبحانه زوج‌های جوان را آراسته‌تر سازد و به آنها برای خوردن نوشیدنی در کنار یکدیگر، انگیزه بدهد. فقط یک جستجوی کوتاه در اینترنت می‌تواند شما را ترغیب به خرید حضوری و اینترنتی نماید. از این جهت، نیاز است تا با خواندن ادامه همین مقاله از سایت آباژور از راهنمای خرید این محصول آگاه شوید.

سرویس چای خوری

راهنمای خرید سرویس چای خوری

فضای خانواده در کشور عزیزمان ایران همیشه جایگاه ویژه و مهمی داشته است. در کنار آن، هر چیزی که بتواند مستقیم یا غیرمستقیم، افراد یک خانواده را در کنار هم جمع کند، مورد استقبال قرار خواهد گرفت. به خصوص این روزها که حتی خیلی از خانواده‌ها در کنار یکدیگر غذا هم نمی‌خورند، فراهم آوردن شرایطی که بتوانیم در کنار یکدیگر چای بخوریم، ارزش فراوانی دارد. اعضای خانواده می‌توانند بعد از گذراندن ساعت‌های کاری، در کنار هم نشسته و در سرویس‌های چای خوری زیبا، به خوردن چای و گفتگو با یکدیگر بپردازند. این سرویس‌های زیبا شامل فنجان، نعلبکی، قوری و قندان درب دار است و در جنس‌های مسی، نقره‌ای، شیشه، برنزی و چینی به بازار عرضه می‌شوند و طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هم دارند.

راهنمای خرید سرویس چای خوری

خریدن سرویس چای خوری همیشه به خاطر طرح، رنگ و مدل‌های قشنگی که دارند، دوست داشتنی و دلپذیر است؛ اما گاهی ما به خاطر عدم آگاهی و اطلاعات، ممکن است چیزی بخریم که بعدها از خرید آن پشیمان شویم. موارد بسیاری در این مورد قابل عرض است که در زیر به چند موضوع اشاره می‌کنیم:

  • کیفیت

از جمله مهمترین نکات هنگام خرید سرویس چای خوری، توجه به کیفیت است. کیفیت در این مورد یعنی جنسش جوری باشد که قوری به خوبی چای را دم دهد و فنجان هم سریع لک نشود و رد چای داخلش نماند. لازم به ذکر است که اگر از ماشین ظرفشویی در منزلتان استفاده می‌کنید، سعی کنید فنجان‌ها را خودتان بعد از استفاده بشویید زیرا تا صبر کنید ماشین پر شود، ممکن است رنگ چای را به خود بگیرد.

  • ضمانت نامه

سعی کنید قبل از اینکه هزینه را پرداخت می‌کنید، از اینکه آن فروشگاه به شما ضمانت نامه می‌دهد مطمئن شوید تا دچار مسئله نشوید و بتوانید از خدماتش بهره ببرید.

  • سلامت سرویس

نکته‌ای که باید قبل از خرید حتماً به آن توجه شود این است که تمام اجزای سرویس سالم باشند و دانه به دانه آنها را بررسی کنید حتی اگر خرید اینترنتی می‌کنید، زمانی که جنس به در خانه رسید، اول از سالم بودن اجزا مطمئن شوید، بعد هزینه را پرداخت کنید.

  • تعداد

یکی از موارد بسیار مهم هنگام خرید، توجه به تعداد اجزای سرویس است. قبل از اینکه هزینه‌ای پرداخت کنید، حواستان باشد که تعداد فنجان‌ها، متناسب با تعداد اعضای خانواده باشد. بیشتر بودنش بهتر از کمتر بودن آن است زیرا در این صورت، می‌توانید از مهمانان با تعداد بیشتری پذیرایی کنید.

  • استفاده در مایکروویو

یک قابلیت ویژه‌ای که برخی از این سرویس‌های چای خوری دارند این است که می‌توان آنها را در مایکروویو گذاشت. این مورد هم کاربردهای خاص خودش را دارد و یک قابلیت خاص محسوب می‌شود که به همین نسبت هزینه بیشتری هم دارد. حتماً قبل از خرید، در این مورد اطمینان حاصل کنید که اگر چنین چیزی مدنظرتان نیست، هزینه اضافی پرداخت نکنید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید بهترین غذا ساز ارزان [1401]

نکات مهم هنگام خرید سرویس چای خوری

نکات مهم هنگام خرید سرویس چای خوری

در نظر گرفتن نکته‌هایی که می‌خواهیم در این بخش خدمتتان عرض کنیم، می‌تواند شما را در خرید وسیله‌ای با کیفیت و مفید حمایت کند و از اعتماد اشتباه به حرف بعضی از فروشنده‌ها باز دارد.

  • دقت کنید که هنگام خرید، فنجان سرویس، دسته داشته باشد تا هنگام برداشتن آن، دستتان نسوزد.
  • توجه کنید که قوری بعضی از سرویس‌ها وارمر دارد که آن را گرم نگه می‌دارد و شما می‌توانید همراه با فنجان، قوری را هم بر سر میز یا سفره بیاورید.
  • تعداد اجزای سرویس در بعضی از موارد بیشتر است. حتماً قبل از خرید، تعداد و نوع وسیله‌ها را بررسی نمایید.
  • وزن اجزای سرویس هم بسیار مهم است. مخصوصاً فنجان و قوری بسیار اهمیت دارد که سبک‌تر باشند تا بتوانید آنها را بلند کنید و اذیت نشوید.
  • بهتر است قوری سرویس، فیلتر داشته باشد. فیلتر باعث می‌شود تفاله‌ها وارد فنجانتان نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.