نکات طلایی خرید یک سرویس قاشق، چنگال و کارد لاکچری

خرید سرویس قاشق، چنگال و کارد

خرید سرویس قاشق، چنگال و کارد چه برای استفاده در منزل و چه برای جهیزیه و یا هدیه نیاز به بررسی معیارهای مختلفی دارد. پس وسایل و لوازم خانگی کوچکی مانند انواع قاشق و چنگال نیز می‌توانند یک چالش بزرگ برای کاربران باشد. خرید محصولات با کیفیت نیاز به هزینه‌های بالایی دارد و خرید محصولات ارزان نیز ماندگاری کمی برای کاربران رقم زده و پس از مدتی دوباره آنها را مجبور به تهیه اجناسی جایگزین می‌نماید. از این رو در هنگام خرید این محصول باید سراغ نمونه‌هایی بروید که هم قیمت مناسبی داشته و هم کیفیت قابل قبولی. در ادامه همراه آباژور باشید تا با انواع مختلف این سرویس و همچنین معیارهای مهم این خرید بیشتر آشنا شوید.

سرویس قاشق، چنگال و کارد

سرویس قاشق، چنگال و کارد

سرویس قاشق، چنگال و کارد یکی از ملزوماتی است که در هر خانه‌ای بایستی نمونه‌هایی از آن موجود باشد. این سرویس‌ها را می‌توانید در برندهای مختلف و همچنین جنس‌های مختلفی در بازار تهیه کنید. اصلی‌ترین مورد مهم در ساخت این وسیله که در هنگام خرید نیز اهمیت بسیار زیادی دارد، جنس آنها است. فلزات مختلفی اعم از آلیاژهایی از کربن، تیتانیوم، کروم، نیکل که اجزا سازنده استیل ضد زنگ هستند در ساخت این محصولات تأثیر دارند. تقریباً اکثر محصولات این مواد را در خود دارند اما این درصد آنها است که تشکیل دهنده کیفیت اصلی و نهایی محصول خواهد بود. در هر کدام از این محصولات نیز باید کاربردهای متنوع آنها را مطلع بوده و بسته به این موضوع خرید کنید. برای مثال قاشق در انواع قاشق غذاخوری، سوپ خوری، مربا خوری و … کاربرد دارد که در هنگام خرید باید کل این مجموعه را در اختیار داشته باشید. این مورد برای چنگال و کارد نیز به همین شکل وجود دارد.

راهنمای خرید سرویس قاشق، چنگال و کارد

اولین قدم در انتخاب و خرید سرویس قاشق، چنگال و کارد انتخاب جنس است. جنس در وهله اول روی قیمت این محصول تأثیر خواهد داشت. مسلماً جنس‌های بهتر مانند استیل ضد زنگ و همچنین مواردی که در آنها از تیتانیوم یا کروم و نیکل استفاده شده باشند قیمت بالاتری دارند. این محصولات دارای ماندگاری بیشتری بوده و پس از سال‌ها نیز همچنان اثری از زنگ زدگی در آنها دیده نمی‌شود. از این رو در هنگام خرید از راهنمای محصول استفاده نموده و مواد به کار گرفته شده در آن را مشاهده کنید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید خاص‌ترین سماور قرن!

در قدم دوم بایستی به مدل و ظاهر سرویس دقت داشته باشید. هر محصولی زیبایی خاص خود را دارد اما در این انتخاب باید به چند مورد مهم دقت کنید. محصولات یکپارچه که دسته پلاستیکی ندارند معمولاً گران‌تر اما با دوام تر هستند. دسته‌ها همیشه تبدیل به یک نقطه ضعف بزرگ در این محصول شده و تبدیل به نقطه‌ای برای بروز ایراد در این محصول می‌شوند. با این حال این انتخاب به سلیقه شما بستگی خواهد داشت. فراموش نکنید که وجود طرح‌های خیلی زیاد روی محصول نیز می‌تواند منجر به سنگین‌تر شدن آن شده و استفاده از آن را کمی سخت کند.

یکی دیگر از فاکتورهایی که در خرید این محصولات می‌توانید به آن توجه داشته باشید ضد خش بودن آنها است. محصولات ضد خش را می‌توانید با خیال راحت‌تری استفاده کرده و آنها را در ظرفشویی نیز بشویید.

نکات مهم هنگام خرید سرویس قاشق، چنگال و کارد

نکات مهم هنگام خرید سرویس قاشق، چنگال و کارد

  • ست کامل این محصولات دارای تعداد مشخصی از هر کدام هستند. تعداد این محصولات در ست نیز می‌تواند تأثیر مستقیمی روی انتخاب شما داشته باشد. می‌توانید ست‌هایی با تعداد کمتر تهیه کرده و برای موارد دم دستی از محصولات دیگری استفاده کنید.
  • اندازه هر کدام از این محصولات نیز می‌تواند یکی از موارد مهم برای بررسی باشد.
  • یکی از اشتباهات رایج در انتخاب سرویس قاشق، چنگال و کارد، عدم دقت به کارد است. بسیاری از کاردها با وجود زیبایی ظاهری اصلاً کیفیت لازم برای استفاده را نداشته و عملاً نمی‌توان از آنها برای مقاصد مورد نظر استفاده کرد. به کاربردی آن حتماً دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.