راهنمای خرید بهترین کیسه بوکس قرن را اینجا بخوانید

خرید کیسه بوکس

ورزشکاران همیشه برای ورزش کردنشان به صورت حرفه‌ای، نیازمند خریدن وسایل حرفه‌ای مخصوص ورزش خودشان هستند. ورزشکاران ورزش بوکس هم از این قاعده مستثنا نیستند. کیسه بوکس از جمله مهمترین ابزارها برای ورزشکاران و بوکسورهاست که برای تمرین‌های بوکس به آن نیاز دارند. ورزشکاران و بوکسورها به منظور گسترش فوت و فن‌های بوکس و بهبود وضعیت تکنیک‌ها از کیسه بوکس استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که در کنار استفاده ورزشی که محصول دارد، ‌برای تمدد اعصاب و خالی کردن استرس و اضطراب بسیار پرکاربرد است. این وسیله، انواع و اقسام فراوانی دارد. ما سعی می‌کنیم در این مقاله از سایت آباژور راهنمای خریدی خوب و عالی در زمینه خرید این محصول به شما ارائه دهیم پس با ما همراه باشید.

راهنمای خرید کیسه بوکس

راهنمای خرید کیسه بوکس

همانطور که می‌دانید خریدن وسیله‌ای مانند کیسه بوکس بسیار جالب و در عین حال کاملاً تخصصی می‌باشد؛ زیرا هرکسی به سراغ خرید آن نمی‌رود و در عین حال، در هنگام خرید، نیاز به مشورت خواستن از افراد صاحب فن و حرفه‌ای می‌باشد.

 • انواع کیسه بوکس

از جمله نکات بسیار مهم در زمینه خرید این محصول، این است که به انواع آن توجه کنید. انواع کیسه بوکس شامل موارد زیر می‌باشد:

 • کیسه بوکس آویز و زنجیری: برای افرادی که ضربه‌ها دست و پا می‌زنند بسیار مناسب است.
 • کیسه بوکس ایستاده: قابیلت جابجایی بالایی دارند و محبوب ورزشکاران هستند. برای جابجایی چرخ‌هایی برایشان تعبیه شده است.
 • کیسه بوکس گلابی و سرعتی: با استفاده از باد پر می‌شوند و با استفاده از یک فنر بر روی سقف وصل می‌شود. می‌توان تعادل بین دست و چشمشان را تنظیم کنند.
 • کیسه بوکس آپرکات: مناسب برای حرکات مشت زیر فک است. به صورت افقی نصب می‌شوند و جابجا هم نمی‌شوند.
 • نوع کاربرد

هنگام خرید به نوع تمرینی که می‌خواهید انجام دهید توجه کنید. مثلاً بدانید که اگر می‌خواهید با پا تمرین کنید، بهتر است کیسه گلابی و آپرکات را خریداری نکنید. پس هرکدام از این انواع، کاربردهای مخصوص به خودشان را دارند.

 • قد ورزشکار

از جمله مسائل مهم هنگام خرید این وسیله ‌این است که متناسب با قدتان خریداری شود؛ یعنی حتماً به طول و ارتفاع کیسه بوکس توجه داشته باشید. اگر قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشند که بسیار خوب است؛ اما بعضی از آنها این قابلیت را ندارند. پس به سلامت ضربات دست و پاهای خود فکر کنید.

 • جنس

این مورد هم نکته مهمی برای خریدن این محصول است. جنس‌های معمول این ابزار شامل چرم طبیعی، چرم مصنوعی و برزنت است. جنس برزنت می‌تواند در طول زمان، باعث سوختگی و زخم شدن دستتان شود. اگر می‌توانید هزینه کنید، چرم طبیعی ترجیح دارد زیرا نرم‌تر و مرغوب‌تر است؛ اما اگر پول کافی برای خرید این محصول ندارید، چرم مصنوعی نیز مناسب است و کیفیت خوبی هم دارد.

حتما بخوانید  راهنمای خرید بهترین توپ والیبال المپیک

نکات مهم هنگام خرید کیسه بوکس

نکات مهم هنگام خرید کیسه بوکس

در این بخش از مقاله، در کنار بیان راهنمایی که در بخش قبل در مورد آن صحبت شد، سعی می‌کنیم تا نکات کاربردی و مهم را در زمینه انتخاب این محصول در این بخش بیان کنیم.

 • محتویات داخل کیسه بوکس‌ها می‌توانند خاک اره، فوم، شن و ماسه باشند. البته شما می‌توانید با توجه به علاقه‌مندی‌های خودتان، محتویات داخل آن را تغییر دهید.
 • نوع مکانی که می‌خواهید از آن استفاده کنید را هم در نظر بگیرید. مثلاً بدانید که در منزل از آن استفاده می‌کنید یا در باشگاه.
 • حتماً قبل از خرید به مناسب بودن آن برای کودکان و بزرگسالان توجه فرمایید زیرا برای هرکدام، طول و عرض متفاوتی در نظر گرفته می‌شود.
 • حتماً به وزن این وسیله توجه کنید. برای کیسه‌های سنگین، حتماً وزن ورزشکار و قد او را هم در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.