راهنمای خرید حرفه‌ای بهترین پرزنتر [VIP]

خرید پرزنتر

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا هر روزه شاهد به روی کار آمدن محصولاتی جدید با کارایی مختلف باشیم. شرکت‌های سازنده وسایل و لوازم الکتریکی با شناسایی نیازهای زندگی انسان و در جهت افزایش رفاه وی همیشه ابداعات جدیدی داشته و محصولات به روزی را ارائه می‌نمایند. یکی از این محصولات نیز که کاربردی بسیار خاص و عالی دارد، پرزنتر است. این محصول که به موس فضایی هم معروف شده می‌تواند در زمان پرزنتر کردن و برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌ها بهترین شرایط را برای فرد سخنران ایجاد نماید. جالب است که به دلیل نوع کاربردی که دارد، طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرده و افراد در رده‌های شغلی مختلف از آن استفاده می‌نمایند. از این رو بر آن شدیم تا در این مقاله از سایت آباژور یک راهنمای کامل برای خرید پرزنتر ارائه نماییم.

در این راهنما شما با معیارهای مهم شناخت و خرید این محصول آشنا شده و می‌توانید با رعایت آنها بهترین و مناسب‌ترین محصول را برای خود تهیه نمایید. اگر در صدد خرید یکی از انواع این محصول برای خود هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

پرزنتر

راهنمای خرید پرزنتر

پرزنتر همانطور که از اسمش پیدا است، محصولی الکترونیکی برای هر چه بهتر کردن پرزنت‌ها و ارائه‌ها در کنفرانس‌ها و جلسات هم‌اندیشی است. یکی از مشکلات بزرگی که در این مواقع برای فرد سخنران وجود داشت این بود که برای عوض کردن صفحه مانیتور باید نزدیک آن شده و این موضوع علاوه بر بریدن رشته کلام باعث هدر رفتن وقت نیز می‌شد. با استفاده از این دستگاه دیگر این مشکل برای سخنران وجود نخواهد داشت. این موس با قابلیتی که دارد به کاربر این اجازه را می‌دهد تا از هرجایی تنها با فشار دکمه اقدام به جابجا کردن صفحات گزارشی و پاورپوینتی و یا برخی قابلیت‌های دیگر موجود در این دستگاه‌ها کند.

طراحی بدنه این محصول نیز به نوعی است که به راحتی در دست جا گرفته و احتمال افتادن از دست را نیز ندارد. این محصول از دکمه‌های مختلفی هم تشکیل شده که بسته به مدل شما، می‌توانید از این دکمه‌ها برای جلو یا عقب زدن اسلاید، عدم نمایش و یا نمایش اسلاید برای حضار، خاموش و روشن کردن و ورود به حالت پرزنت در نرم افزار پاورپوینت استفاده کنید. در ادامه با معیارهای خرید این محصول بیشتر آشنا خواهید شد.

حتما بخوانید  راهنمای خرید بروزترین دستگاه کپی [2022]

راهنمای خرید پرزنتر

در راهنمای خرید این محصول سعی خواهید داشت تا ویژگی‌های مختلفی از آن را بررسی کنیم که در هنگام خرید باید به آنها دقت کافی داشته باشید.

  • داشتن قابلیت اشاره‌گر لیزری

این قابلیت امکانی را برای سخنران و ارائه دهنده فراهم می‌آورد تا به این اشاره‌گر به عکس، متن و یا هر چیز دیگری در صفحه اشاره کرده و آن را به صورت خاص به حضار نشان دهد. در واقع به جای نزدیک شدن و نشان دادن هدف با انگشت می‌توانید از این قابلیت پرزنتر استفاده کنید.

  • نحوه اتصال

امکان اتصال این دستگاه به لپ تاپ و کامپیوتر از سه طریق بلوتوث، وای فای و دانگل است. بسته به شرایط خود می‌توانید در هنگام خرید به این نکته نیز توجه کنید.

  • نوع باتری و طول عمر آن

این محصولات معمولاً با باتری‌های قلمی یا نیم قلمی ارائه می‌شوند. از این رو طول عمر باتری بیشتر به کیفیت خود باتری بستگی دارد. البته برخی از پرزنترها هم هستند که دارای باتری‌های الکتروشیمیایی قابل شارژ هستند. این محصول نیز می‌تواند گزینه عالی برای خرید باشد. خوبی این باتری‌ها در این است که دیگر بی‌خبر شارژ آنها تمام نمی‌شود و با شناخت نسبت به زمان استفاده می‌توانید در مواقعی که از دستگاه استفاده نمی‌کنید، آنها را به شارژر متصل نمایید.

نکات مهم هنگام خرید پرزنتر

نکات مهم هنگام خرید پرزنتر

  • می‌توانید از نمونه‌هایی استفاده کنید که حالت کیبورد داشته و حتی امکان تایپ را نیز برای کاربر فراهم می‌آورند.
  • برند تولید کننده نیز می‌تواند از موارد مهم در هنگام خرید پرزنتر باشد.
  • همچنین به ارگونومی طراحی محصول نیز دقت کنید. برخی از مدل‌ها شرایط بسیار عالی برای قرارگیری در دست کاربر دارند.
  • بر اساس نیاز خود به دکمه‌ها و قابلیت‌های روی دستگاه نیز دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.