راهنمای شگفت انگیز خرید بهترین ناخن گیر

خرید ناخن گیر

ناخن گیر وسیله‌ای بسیار کارا و مهم است. زمانی را تصور کنید که ناخنتان بلند می‌شود در حدی که نمی‌توانید با آن مداد دست بگیرید یا نمی‌توانید یک کاغذ رو که بر روی زمین افتاده بردارید. با استفاده از ناخن گیر ناخن شما جهت می‌گیرد و زیباتر می‌شود. تصور کنید اگر ناخن گیر نبود، ناخنتان می‌شکست یا گوشه‌اش تیز می‌شد. چه می‌کردید؟ آیا می‌خواستید با دندان ناخن را بکنید؟ در این صورت ممکن بود تا ته گوشتتان کنده شود. پس باید چه می‌کردید؟ با یک وسیله دیگری باید ناخنتان را می‌گرفتید. اگر به این مسائل فکر کنید، می‌بینید که این وسیله بسیار پراستفاده و مفید فایده است. همچنین زمانی نبودش حس می‌شود که مدتی خراب شود، کند شود یا بشکند. با توجه به اهمیت این محصول، ما در این مقاله از سایت آباژور سعی می‌کنیم راهنمایی را برای این محصول ارائه کنیم.

ناخن گیر

راهنمای خرید ناخن گیر

در حال حاضر در تمام خانه‌ها ناخن‌ گیر وجود دارد‌. ناخن گیر با اینکه وسیله‌ای کوچک است اما نبودش را می‌توان حس کرد؛ یعنی اگر ناخنتان بلند شود و ناخن گیر نداشته باشید، شاید مجبور باشید که ناخنتان را با قیچی بگیرید یا آنقدر صبر کنید تا طی یک اتفاقی، ناخن‌هایتان بشکند. البته گرفتن ناخن با قیچی بین بعضی از مادران رایج است. آنها زمانی که ناخن گیرشان خراب می‌شود، به جای اینکه ناخن گیری جایگزین کنند این روش را انتخاب می‌کنند. انتخاب یک ناخن‌گیر خوب نیاز به داشتن یکسری اطلاعات مفید دارد؛ یعنی ممکن است به خاطر کوچک بودن این وسیله، شما بدون اینکه بخواهید اطلاعاتی به دست آورید آن را خریداری کنید. در حالی که اگر ناخن گیر خوبی بخرید دیگر نیاز نیست تبعات خراب شدنش را بپذیرید.

راهنمای خرید ناخن گیر

خریدن ابزارهایی مانند ناخن گیر شاید به نظر ساده است اما نکات خودش را دارد. پس حواستان باشد قبل از خرید ناخن گیر به سایت‌ها برای خواندن راهنمای خرید مراجعه کنید. ما هم در این بخش از مقاله سعی داریم به شما اطلاعاتی ارائه دهیم.

  • جنس ناخن گیر

قبل از اینکه خرید کنید حتماً به جنس آن توجه ویژه داشته باشید. ناخن گیرهایی که معمولی‌تر هستند، جنسشان از استیل است. قطعاً فکر می‌کنید هیچ کدام از انواع استیل نسبت به یکدیگر برتری ندارند؛ اما این طور نیست. فرق زیادی بین جنس استیل معمولی با جنس استیل مقاوم و اصل است. همچنین بعضی از انواع آن، فولاد ضد زنگ است که در مناطق مرطوب بسیار کارا است و زنگ نمی‌زند.

  • تیغه ناخن گیر

از جمله موارد بسیار مهم هنگام خرید این وسیله، کیفیت دو تیغ آنهاست. بهتر است این را بدانید که در ناخن گیرهای بی‌کیفیت، جنس تیغه بسیار نامرغوب است و ناخن را کوتاه نمی‌کند بلکه پاره می‌کند. به همین دلیل بعضی‌ها بعد از گرفتن ناخنشان حس می‌کنند که انگار پستی بلندی دارد، صاف نیست و به همه جا گیر می‌کند. آن دسته‌ای که جنسشان از فولاد ضد زنگ است، نوع خاصی هستند که تیغه نرم‌تری دارند اما مدت زیادی تیز نمی‌مانند. بعضی از انواع این ابزار هم هستند که روکش فولاد دارند که اگر تقلبی باشد، در طول زمان از بین می‌رود.

  • روان بودن اهرم

حواستان باشد قبل از اینکه ناخن گیرتان را انتخاب کنید، حتماً به روان بودن اهرم فشاری که در قسمت بالای آن است توجه کنید؛ یعنی آن را بردارید و چند بار باز و بسته کنید. هنگام انجام این کار دقت کنید که این اهرم خیلی سفت و یا خیلی شل نباشد؛ زیرا می‌تواند در روند گرفتن ناخن تأثیر بگذارد. همین طور یک یا دو بار اهرم بالایی را از بدنه جدا کنید و به حالت گرفتن ناخن آن را بپیچانید تا بررسی کنید آیا راحت پیچانده می‌شود یا نه.

حتما بخوانید  نکات طلایی خرید یک شامپوی بدن پرفروش

نکات مهم هنگام خرید ناخن گیر

نکات مهم هنگام خرید ناخن گیر

خریدن یک ناخن گیر خوب و با کیفیت نیازمند دقت در انتخاب، هنگام خریدن آن است. ما، دقت به نکاتی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد را توصیه می‌کنیم.

  • چند بار ناخن گیر را در برابر نور قرار دهید و باز و بسته کنید که ببینید آیا دو لبه تیغ کاملاً بسته می‌شوند یا بینشان فاصله می‌افتد.
  • قبل از اینکه هزینه دهید، بررسی کنید که آیا دو لبه آن همپوشانی دارند یا نه. اگر دو لبه به سمت داخل بروند، همپوشانی خواهند داشت.
  • دقت کنید که بعضی از انواع این وسایل، سوهان هم دارند. شما می‌توانید در کنار گرفتن ناخن، آن را سوهان هم بکشید.
  • حتماً حواستان به وزن این ابزار باشد. باید در دستتان چند بار بالا پایینش کنید که زیادی سنگین نباشد و دستتان را اذیت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.