راهنمای خرید رویایی‌ترین عطر جیبی مردانه

خرید عطر جیبی مردانه

عطر جیبی مردانه جزء آن دسته از لوازمی است که بسیاری از مردان آن را استفاده می‌کنند. مثلاً زمانی که به یک مسافرت طولانی مدت می‌روید و نمی‌خواهید کیفتان را از عطرهای شیشه‌ای سنگین، پر کنید. یا زمانی که به عروسی یا مهمانی می‌روید داشتن یک عطر جیبی مردانه به همیشه خوشبو بودن شما کمک می‌کند. عطر جیبی مردانه برای تمام مکان‌ها کاربرد دارد. در محل کار هستید و هوا بسیار گرم است. قطعاً ترجیح می‌دهید که بعد از زدن آب به دست و صورت، برای جلوگیری از بد بو شدن بدن در اثر گرما و تعرق، به بدنتان عطر بزنید. در این موقعیت چه گزینه‌ای بهتر از عطر جیبی مردانه که وزن زیادی هم نداشته باشد و شما را اذیت نکند؟ در همین راستا بهتر دانستیم تا در این مقاله از سایت آباژور در مورد راهنمای خریدش صحبت کنیم.

عطر جیبی مردانه

راهنمای خرید عطر جیبی مردانه

محصولاتی مانند عطر جیبی مردانه یک از پرکاربردترین محصولات برای استفاده آقایان محسوب می‌شود. این کالا برای افرادی که به ظاهر خود اهمیت زیادی می‌دهند و تمایل دارند که از نظر دیگران موجه جلوه کنند، بسیار مناسب است. عطر جیبی مردانه این روزها در شکل‌ها و بوهای مختلف تولید شده و عطر آن زمان زیادی بر روی لباس می‌ماند. عطرهای مردانه در بسته بندی‌های مخصوص به خودشان به بازار عرضه می‌شوند و استفاده از آن دارای پارامترهای مهم و اساسی هست. یکی از موارد مهم استفاده این است که این عطرها را نباید از فاصله بسیار کم بر روی لباس زد. چراکه این حرکت، باعث می‌شود جای آن بر روی لباستان بماند و دیگر پاک نشود. همچنین مهمترین مزیت عطر جیبی مردانه کوچک بودن آن است که به راحتی در جیب جا می‌شود و در همه جا قابل حمل است.

راهنمای خرید عطر جیبی مردانه

خریدن محصولاتی آرایشی و بهداشتی از اهمیت فراوانی برخوردار است. از جمله عوامل مهم هنگام خریدن آنها، جمع آوری اطلاعات است چه از طریق پرسیدن از افراد مختلف چه از طریق بررسی سایت‌های مختلف. ما در این بخش سعی می‌کنیم اطلاعات مهمی در این زمینه خدمتتان ارائه کنیم:

  • انواع عطر

عطرهایی که برای خرید مردان استفاده می‌شود دارای انواعی هستند که بهتر است قبل از خرید آنها را بدانید. عطر جیبی مردانه از جهت رایحه به دو دسته تقسیم می‌شوند: کلاسیک و مدرن. عطرهای کلاسیک بیشتر شامل عطر تمام گل‌ها، عطر ترکیب چند گل با یکدیگر، رایحه چوب‌ها و انواع رایحه‌های شرقی می‌باشد؛ اما رایحه مدرن شامل گیاهان، اقیانوس، مرکبات و میوه‌ها می‌شوند. شما با دانستن این موارد، خیلی راحت‌تر می‌توانید در جهت انتخاب یک عطر جیبی مردانه اقدام کنید.

  • تست

قبل از خرید حتماً عطر جیبی مردانه را بر روی نقاطی از بدن که شامل مچ دست، آرنج، پشت گوش و گردن می‌باشد، بزنید. وقتی این کار را می‌کنید این فرصت را پیدا می‌کنید که بوی عطر را بر روی بدنتان تست کرده و ببینید بوی آن چقدر ماندگاری دارد.

  • فصل

عامل فصل هم کمابیش مهم است. هر فصلی متناسب با آب و هوا و شرایط گرما و سرما، بوی مخصوص خود را دارد؛ بنابراین عطر مخصوص خودش را هم دارد. مثلاً در فصول گرم، انتخاب عطرهای خنک و ملایم و در فصل‌های سرد، انتخاب عطرهای گرم و تند توصیه می‌شود.

حتما بخوانید  راهنمای خرید جدیدترین کانسیلر حرفه‌ای لو رفت!

نکات مهم هنگام خرید عطر جیبی مردانه

نکات مهم هنگام خرید عطر جیبی مردانه

هر نکته‌ای که در این بخش خدمتتان عرض می‌کنیم، شاید به تناسب نکات بخش قبل قابل توجه نباشد، اما برای تکمیل فرایند راهنمای خرید، می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

  • در بحث ماندگاری عطر جیبی مردانه این را بدانید که هر چه روغن عطر، از آب یا الکل آن بیشتر باشد، ماندگارتر خواهد بود.
  • سعی کنید عطر جیبی مردانه را از مراکزی که برای شما معتبر هستند خریداری نمایید؛ زیرا کیفیت محصول بهتر خواهد بود.
  • هنگام خرید سعی کنید بیشتر از ۴ تا عطر تست نکنید؛ زیرا حس بویایی شما را مختل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.