راهنمای خرید جدیدترین پایه خنک کننده لپ تاپ [۲۰۲۲]

خرید پایه خنک کننده لپ تاپ

پایه خنک کننده لپ تاپ یا Cool Pad از سری لوازم ضروری نگهداری لپ تاپ به شمار می‌آید. این روزها به خاطر پیشرفت تکنولوژی، مصرف زیاد اینترنت و بیشتر شدن کاربران فضای مجازی و سایت‌ها، لزوم استفاده از لپ تاپ و گوشی‌های هوشمند احساس می‌شود. همان طور که می‌دانید، لپ تاپ زمانی که بیش از حد در طول روز کار می‌کند و روشن می‌ماند، بدنه‌اش داغ می‌شود. پایه خنک کننده لپ تاپ کمک می‌کند تا از گزند آسیب‌هایی مثل داغ کردن و خاموش شدن در اثر کار کردن زیاد نجات یابد. این وسیله در فروشگاه‌ها قابل تهیه است و ما در این مقاله از سایت آباژور سعی می‌کنیم تا خرید این وسیله را برایتان راحت‌تر سازیم.

پایه خنک کننده لپ تاپ

راهنمای خرید پایه خنک کننده لپ تاپ

آیا تا به حال لپ تاپتان به خاطر کار کردن زیاد خاموش شده است آن هم دقیقاً زمانی که در حال انجام مهمترین کارتان بودید؟ اینجاست که پایه خنک کننده لپ تاپ به کمکتان می‌آید. این وسیله از یک سیم برای اتصال به لپ تاپ، پنکه‌های کوچک در داخل بدنه و پایه‌هایی برای فاصله گرفتن از سطح زمین تشکیل شده‌اند. پس دیگر نیاز نیست با گذاشتن سینی استیل، بالش، کتاب، پتو و مواردی از این دست، لپ تاپ را از آنچه که هست خراب‌تر کنید. این وسیله خیلی متنوع است. بعضی از آنها دو طبقه هستند. بعضی‌ها کوتاه‌ترند و باید آنها را بر روی میز گذاشت. همچنین در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع هم عرضه می‌شوند

راهنمای خرید پایه خنک کننده لپ تاپ

با اینکه به نظر می‌آید این جمله که “هر چیزی عمر مفید دارد” درست است، اما گاهاً می‌توانیم عمر مفید آنها را بیشتر کنیم. اگر می‌پرسید چگونه؟! باید بگوییم با تأکید بر اصول مهم هنگام خرید کردن. هر چه بیشتر دقت کنید، بیشتر به دست خواهید آورد. در این بخش از مقاله، سعی می‌کنیم تا با ارائه اصول مهم خرید پایه خنک کننده لپ تاپ، به ذهن شما برای انتخاب درست این وسیله کمک کنیم:

  • تناسب اندازه‌ها

بررسی کنید آیا اندازه پایه، هم اندازه لپ تاپ شما هست یا نه؟ ممکن است که وسیله را خریداری کنید و بعد از آن دریابید که به لپ تاپتان نمی‌خورد. پس یا اندازه لپ تاپتان را داشته باشید یا اینکه آن را با خودتان ببرید.

  • محل مناسب فن

حتماً چک کنید محل قرارگیری فن در این وسیله زمانی که بر روی لپ تاپ گذاشته می‌شود، با محلی که هوای گرم از لپ تاپ خارج می‌شود، یکسان است؟ اگر هست که بر روی خریدنش فکر کنید اما اگر نیست نخرید. چون در غیر این صورت کار بیهوده‌ای خواهید کرد و فایده‌ای برایتان نخواهد داشت.

  • جنس و کیفیت

شما عزیزان هنگام خرید باید دقت کنید که آیا کیفیت بدنه این پایه خوب هست یا نه؟ اگر به این موضوع دقت نکنید، ممکن است با هر ضربه‌ای ترک بردارد و از دست برود.

حتما بخوانید  راهنمای خرید بهترین رفلکتور را خوانده‌اید؟

نکات مهم هنگام خرید پایه خنک کننده لپ تاپ

نکات مهم هنگام خرید پایه خنک کننده لپ تاپ

بهترین و کاراترین محصول را اگر بدون دقت و توجه خریداری کنید، می‌تواند بی‌مصرف‌ترین وسیله خانه‌تان باشد. لپ تاپ شما برای اینکه بیشتر کار کند، نیازمند مراقبت بیشتر است. همچنین صرف زمان و هزینه بیشتر، خیال شما را برای مدت طولانی راحت خواهد کرد. در ادامه موارد بیشتری از خرید پایه خنک کننده لپ تاپ را مرور خواهیم کرد:

  • هنگام خرید باید به امکانات آن هم توجه کنید. حتماً دارای نگه دارنده لپ تاپ باشد تا از روی آن سُر نخورد. یا اینکه یو اس بی هاب داشته باشد که وقتی پورت‌های لپ تاپ مشغول بود بتوانید از آن استفاده کنید.
  • نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید، وجود پایه‌ای است که وسیله را از زمین جدا می‌کند تا فاصله‌ای برای جریان هوا ایجاد کند.

نحوه تشخیص اصل بودن پایه خنک کننده لپ تاپ

توقع خرید یک جنس اصل، حقی است که شما خریداران به گردن فروشنده‌ها دارید. هر چه بیشتر بخوانید و مطالعه کنید، کمتر سرتان کلاه خواهد رفت. ما در این بخش سعی می‌کنیم به موارد تشخیصی اشاره کنیم:

  • مارک برندی که مد نظر شماست حتماً بر روی پایه خنک کننده لپ تاپ حک شده است. پس قبل از خرید به سایت برند مورد نظر بروید و محل حک شدن آن را بررسی کنید.
  • جنس بدنه پایه خنک کننده لپ تاپ اگر اصل باشد با کیفیت است. سعی کنید با دست زدن و مقایسه با سایر برندها، این موضوع را بررسی کنید.
  • ارزان بودن قیمت، خود عاملی بر تقلبی بودن کالا است.

نهایتاً اینکه پایه خنک کننده لپ تاپ را می‌توان بدون رفتن به فروشگاه و با مراجعه به سایت‌های اینترنتی خریداری کرد. هر چه بیشتر اینگونه خرید کنید، بیشتر از خریدتان لذت می‌برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.