مهمترین نکات برای خرید فندک آشپزخانه پرفروش و با کیفیت

خرید فندک آشپزخانه

خرید محصولات خانگی که هرکدام مشکلی را برای کاربر حل می‌کنند، نیاز به بررسی و دقت دارند و باید با توجه به نوع کارکرد و نیاز اقدام به تهیه این محصولات نمود. فندک آشپزخانه محصولی برای روشن کردن اجاق گاز است. هر چند اجاق گازهای جدید معمولاً دارای فندک بوده و نیازی به این محصول ندارند، اما در مواقعی که برق نیست و یا وقتی نیاز به روش کردن شمع و مواردی از این دست در منزل دارید، این محصول می‌تواند قابلیت خود را نشان دهد. از این رو همیشه مورد توجه کاربران بوده است. برای خرید این فندک اما نیاز به بررسی دقیق معیارهای آن خواهید داشت. مواردی از جمله جنس و طرح که می‌توانند شرایط بهتری در استفاده برای شما رقم بزنند. در ادامه این مقاله سایت آباژور با بررسی این موارد سعی در معرفی کامل این محصول داریم.

فندک آشپزخانه

راهنمای خرید فندک آشپزخانه

این محصول را می‌توانید در جنس‌های مختلفی از نظر مواد به کار رفته در ساخت بدنه آنها در دسترس داشته باشید. استیل، پلاستیک، چرم و… از جمله این مواد هستند. همچنین از نظر نوع نیز به دو نوع شعله‌ای و جرقه‌ای تقسیم می‌شوند که می‌توانید از کاربرد هر یک از این دو مورد نیز استفاده نمایید. مشاهده می‌کنید که هر چند فندک آشپزخانه به ظاهر دستگاه ساده‌ای به نظر می‌رسد اما معیارهای مهمی در خرید و انتخاب آن دخیل هستند. از این رو برای یک انتخاب درست شناخت این معیارها برای کاربر لازم است. برای اینکه راحت‌تر از فندک برای روشن کردن اجاق گاز و یا سایر محصولات مورد نظر خود استفاده کنید، نیاز به این معیارها خواهید داشت.

راهنمای خرید فندک آشپزخانه

مهمترین مواردی که در هنگام خرید فندک آشپزخانه باید به آنها دقت داشته باشید، به شرح زیر است:

  • جنس بدنه فندک

یکی از مهمترین معیارهای خرید این محصول جنس بدنه آن است. فندک‌های پلاستیکی از نظر قیمتی ارزان‌تر بوده و کیفیت قابل قبولی دارند؛ اما فندکی‌های استیل می‌توانند ماندگاری طولانی‌تری داشته باشند. از این گذشته کمتر در معرض شکستگی قرار خواهند داشت. بقیه مواد به کار رفته روی این فندک‌ها معمولاً تزئینی بوده و خیلی نیاز مبرمی به وجود آنها نخواهید داشت.

  • فندک آشپزخانه شعله‌ای یا جرقه‌ای

یکی دیگر از انتخاب‌هایی که باید در هنگام خرید این محصول برای آن اقدام کنید، انتخاب از میان نمونه‌های شعله‌ای یا جرقه‌ای است. فندک‌های شعله‌ای برای کارکرد نیاز به گاز شعله دارند اما می‌توانید از آنها برای روشن کردن سایر موارد به غیر از اجاق گاز مانند شمع، زغال و … نیز استفاده کنید. نمونه‌های جرقه‌ای اما تنها برای گاز استفاده شده و برای استفاده در طولانی مدت نیاز به گاز شعله نخواهند داشت. این فندک‌ها با همان قابلیت فندک خود اجاق گاز کار می‌کنند و با جرقه‌های تولید شده باعث روشن شدن آن می‌گردند.

  • باتری خور یا گازی

نکته دیگری که در هنگام خرید این محصول باید به آن دقت کنید، نوع انرژی تأمین شده برای روشن شدن آن است. هم محصولات باتری خور در دسترس شما قرار دارد و هم می‌توانید از محصولات گازی استفاده کنید. اگر امکان شارژ گاز مایع را نداشتید و پیدا کردن آن برای شما سخت است، بهتر است سراغ محصولات باتری خور بروید.

  • طراحی و مدل فندک آشپزخانه

طرح‌های متنوعی از این محصول نیز در بازار وجود دارد. برای انتخاب طرح و مدل مورد نظر بهتر است به راحتی استفاده از آن دقت کنید. توجه داشته باشید که شما قرار است با این محصول زیر قابلمه‌های بزرگی را روشن کنید. از این رو قسمت جلویی آن باید به اندازه کافی طول داشته باشد. البته انواع محصولاتی کشویی آن را نیز می‌توانید تهیه کنید که هم این قابلیت را داشته باشد و هم فضای کمی را اشغال کند. در هر صورت باید حتماً به این نکته در هنگام خرید توجه نمایید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید پادری حمام سفارشی

نکات مهم هنگام خرید فندک آشپزخانه

نکات مهم هنگام خرید فندک آشپزخانه

  • دقت کنید که محصول مورد نظر دارای قفل ایمنی باشد تا خردسالان در صورت برخورد با آن، از خطر در امان باشند.
  • اگر درصدد خرید دوباره و چند باره این محصول نیستید، بهتر است دست روی محصولات با کیفیت بگذارید.
  • زیبایی ظاهری هم می‌تواند یکی از نکات مهم در خرید این محصول باشد که احتمالاً برای خانم‌های خانه‌دار اهمیت زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.