راهنمای خرید لباس سرهمی زمستانی نوزاد بدون حساسیت

سرهمی زمستانی نوزاد

لباس سرهمی زمستانی نوزاد یکی از لباس‌هایی است که در عین داشتن طرح‌ها و نقش‌های بسیار زیبا و دوست داشتنی گرمای لازم برای بدن نوزاد را نیز در فصل سرد زمستان فراهم می‌آورد. به همین دلیل در سال‌های اخیر مورد استقبال بسیاری از طرف کاربران قرار گرفته است. البته کاربران باید دقت داشته باشند که به دلیل اینکه این لباس در ساعات زیادی از طول روز ممکن است پوشاننده بدن نوزاد شما باشد حتماً باید در هنگام خرید آن به برخی نکات مهم درباره آن دقت داشته باشید. اشتباه در خرید این لباس ممکن است صدمات جبران ناپذیری را برای کودک شما به دنبال داشته باشد. در ادامه این مقاله از آباژور مهمترین و اصلی‌ترین موارد و معیارهای خرید لباس سرهمی زمستانی نوزاد را با هم مرور خواهیم کرد.

سرهمی زمستانی نوزاد

راهنمای خرید سرهمی زمستانی نوزاد

لباس سرهمی زمستانی نوزاد یکی از لباس‌هایی است که باعث می‌شود نوزادان را در این فصل سرد، گرم نگه داشته شده و کمتر با بیماری‌های مختلف همراه باشند. استفاده از این لباس برای گرم نگه‌داشتن بدن نوزاد در زمستان‌های سرد این سال‌ها بسیار مهم است. این لباس‌ها در حال حاضر در جنس‌های مختلفی تهیه و تولید می‌شوند. پلی‌استر معمول‌ترین متریال مورد استفاده برای دوخت این لباس‌ها است. علاوه بر پلی‌استر شما می‌توانید لباس سرهمی نوزاد برای فصل زمستان را در جنس‌های نخی، پنبه و کتان و برخی مواد مصنوعی نیز پیدا کنید که با قیمت‌های متنوع در بازار موجود هستند. انتخاب از میان هر کدام از این جنس‌ها بایستی متناسب با سلامت کودک در نظر گرفته شده و خیلی نباید به دلیل قیمت ارزان سراغ جنس‌های بی‌کیفیت بروید.

 

راهنمای خرید سرهمی زمستانی نوزاد

هر چند در ظاهر خرید لباس سرهمی زمستانی نوزاد خیلی ساده به نظر می‌رسد اما این خرید با چالش‌هایی هم برای کاربران همراه است که باید به آنها دقت کافی را داشته باشند. در هنگام خرید این لباس به عنوان اصلی‌ترین و مهمترین معیار بایستی جنس آن را چک کنید. جنس لباس سرهمی نوزاد شما بایستی از مواد تشکیل شده باشد که هیچ‌گونه حساسیت در بدن نوزاد شما ایجاد نکند. از این رو جدای از قیمت و طرح روی لباس در قدم اول جنس این لباس را بررسی کنید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید جدیدترین پیراهن مردانه پرفروش مجلسی

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که در هنگام خرید لباس سرهمی نوزاد برای فصل زمستان باید به آن دقت ویژه داشته باشید، اندازه این لباس است. برخی از انواع لباس‌های سرهمی با حالت کشسانی مختلف تولید می‌شوند و برخی نیز با اندازه‌های مشخص تولید می‌شوند. دقت داشته باشید که انتخاب یک اندازه اشتباه ممکن است باعث شود تا اندام نوزاد شما تحت فشار قرار گرفته و علاوه بر ایجاد تغییر شکل در اندام نوزاد، در رشد وی تأثیر منفی داشته باشد. از این رو سعی کنید در هنگام خرید دنبال لباس‌های خیلی تنگ نروید. با توجه به اینکه نوزاد در این سن رشد بسیار سریع داشته و در مدت کوتاهی رشد می‌کند، بهتر است از لباس‌هایی با یکی دو سایز بزرگ‌تر استفاده کنید.

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید لباس سرهمی نوزاد برای فصل زمستان باید به آن دقت داشته باشید، پوشش این لباس‌ها در قسمت مچ دست و پاها است. بسیاری از تولیدکنندگان به این قسمت از لباس توجه کافی نداشته و همین موضوع باعث می‌شود تا مشکلاتی در هنگام پوشیدن و یا گرم کردن بدن نوزاد در این لباس‌ها پیش بیاید.

نکات مهم هنگام خرید سرهمی زمستانی نوزاد

نکات مهم هنگام خرید سرهمی زمستانی نوزاد

  • حتماً دقت کنید که لباس سرهمی زمستانی نوزاد شما خیلی گرم و یا سرد نباشد. دمای مناسب بدن نوزاد را باید با این لباس فراهم آورید.
  • دقت کنید که لباس خیلی دارای متعلقات سفت و سخت نباشد.
  • از لباس‌های زیبا و دوست داشتنی با طرح‌های جذاب متناسب با سن نوزاد استفاده کنید.
  • به راحت بودن پوشیدن لباس نیز در هنگام خرید دقت داشته باشید.
  • بهتر است از لباس‌های دکمه‌ای استفاده کنید تا لباس‌های زیپی.
  • همچنین در هنگام خرید این لباس دقت کنید که حتماً دارای کلاه باشد تا سر و گردن نوزاد شما نیز در سرما محافظت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.