راهنمای خرید بهترین بوت نوزاد لو رفت!

خرید بوت نوزاد

بوت نوزاد یکی از جذاب‌ترین پاپوش‌های نوزاد است. با وجود اینکه برای نوزادان معمولاً از جوراب و پاپوش‌های دیگر استفاده می‌شود، اما بعضی از والدین در سِتِ وسایل کودکشان، بوت نوزاد را هم خریداری می‌نمایند. هنگام انتخاب و خرید بعضی از انواع بوت نوزاد، ساده هستند و فقط با رنگ‌های جذاب، متمایز می‌شوند اما بعضی از انواع بوت نوزاد با زنجیر، دکمه، زیپ و پاپیون تزیین می‌شوند که در جذب مشتری و انتخاب شدنشان تأثیرگذار است. بوت‌های زیبا همچنین در قیمت‌های متنوع ارائه می‌شود که این تنوع، نشان از وجود جنس‌های متنوع بوت نوزاد در بازار رقابت دارد به همین خاطر در این مقاله از سایت آباژور سعی کردیم راهنمایی در باب خرید بوت نوزاد ارائه دهیم.

راهنمای خرید بوت نوزاد

راهنمای خرید بوت نوزاد

خرید برای نوزادان کار بسیار سختی است که دلایل متفاوتی دارد: تنوع مدل، رنگ، قیمت و رشد روز به روزی نوزادان. پس با توجه به این سختی، بهتر است که این بخش از مقاله ما را مطالعه کرده و به راهنمایی که برای این محصول ارائه می‌کنیم توجه کنید.

  • تنظیم جلوی پا

قبل از خرید بوت نوزاد، توجه داشته باشید که بوت را اندازه پای نوزاد بخرید؛ اما این اندازه را طوری تعیین کنید که انگشتان پای آنها به درستی در کفش قرار بگیرند و برایشان اذیت کننده نباشد. فراموش نکنید از آنجایی که نوزادان در سن رشد هستند، اگر انگشتان پایشان در فشار باشد، ممکن است دچار انحراف شود.

  • اندازه بوت نوزاد

هنگام خرید، اندازه پای نوزادتان را در نظر نگیرید بلکه سعی کنید چند ماه بیشتر از اندازه رشد الان را در نظر بگیرید که بتواند حداقل چند ماه آن را بپوشد؛ زیرا لباس‌ها و کفش‌های نوزادان این روزها بسیار گران قیمت هستند و با هرگونه اشتباه در این باره، شما باید کفش جدید تهیه کنید.

  • مواد و کیفیت کفش

قبل از اینکه خرید کنید، توجه کنید بوت نوزاد از کیفیت خوبی برخوردار باشد. در غیر این صورت، هم هزینه زیادی کردید و هم ممکن است باعث بو گرفتن پای نوزاد شود. هر چه جنس با کیفیتی بخرید، شاید گران‌تر باشد اما پای نوزاد از هر مسئله‌ای در امان است. ساختار بوت طوری است که فضا کاملاً بسته است؛ بنابراین اگر کیفیت کفش هم بد باشد، برای نوزادتان باعث دردسر خواهد شد.

  • جنس کفی بوت نوزاد

در هر کفشی علی‌الخصوص کفش نوزاد، داشتن یک کفی مناسب بسیار حائز اهمیت است. کفی کفش، بهتر است که نرم باشد و باید بتوانید آن را از وسط کمی به سمت پایین متمایل کنید. حواستان به این امر باشد. به خصوص اگر نوزادتان در حال یادگیری راه رفتن است. بهتر است هنگام برداشتن اولین قدم‌های زندگی‌اش، بر روی یک کفی نرم پا بگذارد.

حتما بخوانید  راهنمای انتخاب عینک آفتابی بچگانه استاندارد و طبی

نکات مهم هنگام خرید بوت نوزاد

نکات مهم هنگام خرید بوت نوزاد

هر کالایی دارای ویژگی‌هایی است که با دانستنشان می‌توانید انتخاب درست خودتان را پیدا کنید. پیدا کردن این ویژگی‌ها با خواندن مطالب زیر درباره بوت نوزاد امکان‌پذیر است. ما در این بخش سعی کردیم تا نکات مهم در باب خرید این محصول را ارائه دهیم.

  • اگر که بوت مورد نظرتان دارای زیپ، دکمه یا سایر تزیینات باشد، حتماً دقت کنید که این تزیینات کنده نشده باشند و یا خراب نباشند.
  • کفی بوت نوزاد بهتر است برجستگی و پاشنه داشته باشد. بهتر است از همان اول، نوزاد عادت کند با کفش‌های استاندارد راه برود.
  • بهتر است برای نوزاد، کفش‌های سبک بخرید که تحمل وزن زیادی را متقبل نشود.
  • از بین تمام جنس‌های بوت نوزاد، بوتی را بخرید که از جنس پارچه نخی و یا چرم باشد که لطافت ویژه‌ای داشته باشد.
  • این را بدانید که از بین تمام مدل‌ها، کفش‌های چسبی بسیار مناسب هستند چراکه چسب راحت باز و بسته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.