راهنمای خرید پیش بند نوزاد شیک [مواد اول]

خرید پیش بند نوزاد

نوزادان و اطفال شرایط نگهداری خود را دارند. وسایل و لوازم مورد استفاده آنها نیز با سایرین تفاوت‌هایی داشته و والدین باید با تهیه وسایل لازم بهترین شرایط نگهداری و حفظ سلامت این عزیزان را فراهم آورند. یکی از وسایل بسیار عالی و پرکاربرد هم در خانه و هم در مهمانی‌ها برای نوزادان و اطفال، پیش بند است پیش بند نوزاد می‌تواند مانع از ریختن غذا در هنگام غذا خوردن روی لباس‌های کودک شده و در نتیجه از کثیفی‌های احتمالی جلوگیری نماید. از این رو دیگر شما ناچار به شستن و تمیز کردن چند دست لباس نوزاد نبوده و تنها باید خود این پیش بند را تمیز کنید. البته اگر در هنگام خرید به جنس محصول دقت کرده باشید مراحل تمیز کردن آن نیز ساده‌تر خواهد شد.

در این مقاله آباژور سعی داریم با معرفی انواع پیش بند نوزاد و شرایط استفاده از هر یک، راهنمای کاملی برای خرید این محصول به شما ارائه نماییم. برای یک خرید ایدئال در کنار ما باشید.

پیش بند نوزاد

راهنمای خرید پیش بند نوزاد

پیش بند نوزاد محصولی پارچه‌ای در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع است که نوزادان در هنگام غذا آن را پوشیده و دیگر غذا روی لباس آنها نمی‌ریزد. همچنین در مواقعی که مهمانی تشریف دارید، این پیش بند می‌تواند راه کاری عالی برای کثیف نشدن نوزادتان باشد. البته باید یادآور شویم که بسته به نوع کالایی که تهیه می‌کنید می‌توانید از آن برای کاربردهای مختلفی نیز استفاده نمایید که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت. پیش بند نوزاد را می‌تواند در جنس‌های مختلفی در دسترس داشته باشید. نخی و پنبه‌ای، کتان، الیاف مصنوعی و همچنین در انواع ساده، آستین‌دار یا جیب‌دار نیز این محصول در دسترس والدین گرامی قرار دارد. اگر برای این کالا اقدام به خرید می‌نمایید بهتر است به دنبال محصولاتی باشید که در عین استفاده و کاربردی که دارند، برای کودک نیز جذابیت داشته باشند.

حتما بخوانید  راهنمای انتخاب انواع شلوار مردانه پرفروش لی، کتان و پارچه‌ای

راهنمای خرید پیش بند نوزاد

در راهنمای خرید پیش بند نوزاد، محصولات متنوع موجود برای این کالا را به شما معرفی می‌کنیم تا از این طریق امکان خریدید ایدئال را برای شما رقم زده باشیم.

  • پیش بند یکبار مصرف

یکی از انواع پیش بندهایی که می‌توانید برای نوزاد خود تهیه کنید، پیش بند نوزاد یکبار مصرف است. این محصول جنس یکبار مصرف بوده و بعد از استفاده دیگر نیازی به شستشو نداشته و باید دور انداخته شود. هرچند استفاده از این محصول بسیار ساده است، اما ممکن است کمی هزینه‌بر بوده و نیاز به خرید موارد زیادی از آن داشته باشید. البته داشتن چند مورد از آن برای مهمانی‌ها می‌تواند پیشنهاد جالبی باشد.

  • پیش بند نیم تنه یا کامل

همچنین می‌توانید در تهیه این کالا به انواع نیم تنه و یا کامل آن دسترسی داشته باشید. انواع نیم تنه این محصول روی گردن و کمر متصل شده و تنها قسمت جلوی نوزاد را می‌پوشاند؛ اما در انواع کامل شما می‌توانید کل بدن نوزاد را بپوشانید و از این طریق به طور کامل وی را از کثیف شدن در امان نگه می‌دارید.

  • پیش بند برای دوران شیرخواری

همچنین یکی دیگر از استفاده‌های این محصول برای دوران شیرخوارگی نوزاد است. برای این منظور باید دنبال جنس‌های نرم و لطیف و بدون حساسیت بروید. همچنین در مواقعی که کودک مریض شده و آبریزش بینی دارد، می‌توانید از این نوع محصول برای مراقبت از سلامتی و دور نگه داشتن وی از کثیف شدن استفاده نمایید.

نکات مهم هنگام خرید پیش بند نوزاد

نکات مهم هنگام خرید پیش بند نوزاد

  • حتماً به طرح روی پیش بند در هنگام خرید دقت کنید که برای سنین پایین جذاب باشد.
  • محصولاتی را تهیه کنید که شرایط بسته شدن سختی نداشته و کودک در آنها راحت باشد.
  • اگر برای مهمانی و مسافرت به دنبال تهیه پیش بند نوزاد هستید، بهتر است سراغ محصولاتی نیم تنه بروید که هم پوشیدن و درآوردن آن راحت است و هم فضای کمی در ساک می‌گیرد.
  • متناسب با سن نوزاد اقدام به خرید پیش بند کرده و سراغ نمونه‌های خیلی گشاد و یا خیلی تنگ نروید. فراموش نکنید که در صورت گشاد شدن زیاد، دیگر کارایی لازم را نخواهد داشت.
  • جنس‌های نخی با دوام‌ترین جنس‌های پیش بند می‌باشند که می‌توانید برای خرید آنها اقدام کنید.
  • همچنین پیش بندهایی پشمی را نیز می‌توانید برای گرمایش بیشتر نوزاد در فصول سرد به کار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.