راهنمای خرید فوری بهترین شانه و برس مو

خرید شانه و برس مو

شانه و برس مو همیشه، در هر مکان و زمانی قابل استفاده است. در خانه، وقتی مسافرت هستید، در مهمانی، عروسی و … شما ممکن است از این ابزار استفاده کنید. حتی در بعضی از مشاغل مانند آرایشگری این وسیله بسیار پرکاربرد می‌شود و یکی از ابزارهای مهم است. در اهمیت استفاده از شانه و برس مو همین بس که مو، یکی از مهمترین بخش‌های بدن است که بخش عمده زیبایی و تکامل چهره ما را تشکیل می‌دهد. اگر از تارهای آن به خوبی مراقبت نکنید، از دستشان خواهید داد. شانه کردن و برس زدن، از جمله ساده‌ترین راه‌ها برای مراقبت از آنها است؛ بنابراین می‌توانیم بگوییم مسئله مهم این است که چه برس و شانه‌ای بخرید که در طولانی مدت به موها آسیب نزند. ما در این مقاله از سایت آباژور به این نکات اشاره می‌کنیم.

شانه و برس مو

راهنمای خرید شانه و برس مو

شانه و برس مو وسیله‌ای بسیار پرکاربرد است. چراکه میدانیم که همه ما حداقل روزی ۱ یا ۲ بار، موهایمان را به خصوص اگر بلند باشد، شانه می‌کنیم. شانه کردن و رسیدگی به موها از جمله دغدغه‌های مهم خانم‌ها و بعضی از آقایان است که می‌خواهند تا آنجا که می‌شود موهای پرپشت‌تر و بهتری داشته باشند. شانه و برس دارای دندانه‌هایی هستند که می‌توانند گره‌های هر تار موی شما را از یکدیگر باز کنند. همچنین دارای دسته‌ای هستند که این دندانه‌ها بر روی این دسته‌ها سوارند.

راهنمای خرید شانه و برس مو

برای خریدن برس و شانه مو بهتر است به بازار مراجعه کرده و چند مغازه را بررسی کنید. شانه و برس مو از آنجایی که ابزار پرکاربردی است، بهتر است جنس خوب و مرغوبی باشد. هر چه بیشتر هنگام خرید دقت کنید، بیشتر از پس خرید با کیفیت این محصول برمی‌آیید.

  • انواع برس

قبل از خرید توجه کنید که هر مدلی از برس دارای ویژگی‌هایی است که اگر بدانید، راحت‌تر انتخاب می‌کنید. پس در قدم اول می‌خواهیم انواع برس را به شما معرفی کنیم:

  • برس پارویی‌: این نوع برس‌ها تخت هستند و با توجه به این نوع طراحی، برای انواع موها مناسب هستند.
  • برس سوراخ‌دار: این نوع از برس بسیار مناسب برای زمانی است که می‌خواهید از سشوار استفاده کنید؛ زیرا سوراخ‌ها آن باعث می‌شود که هوای سشوار در درون آن بپیچد و موها را راحت‌تر خشک کند.
  • برس گرد: این نوع از برس برای حجم دادن مو بسیار مناسب است و شما می‌توانید موهای خود را با آن فر کنید. جالب است بدانید این نوع برس هر چه قدر گردتر باشد بهتر موهایتان را فر می‌کند.
  • دندانه‌های شانه و برس

قبل از خرید، حتماً درباره انواع مختلف دندانه‌های شانه و برس مطالعه کنید. انواع آنها دندانه‌های مصنوعی، دندانه‌های طبیعی و دندانه‌های طبیعی و مصنوعی می‌باشد. دندانه‌های مصنوعی جنسشان معمولاً از پلاستیک است. اگر موهایتان ضخیم و زبر است، این شانه مناسب شماست. همچنین به خوبی گره موها را باز می‌کند. از لحاظ قیمت نیز مناسب‌تر می‌باشند.

حتما بخوانید  نکات مهم برای خرید یک سشوار درجه یک و حرفه‌ای

در برس‌هایی با دندانه‌های طبیعی معمولاً از موهای گراز استفاده می‌شود به همین دلیل بسیار نرم هستند و برای موهای ظریف و نرم بسیار مناسب‌اند. این نوع از دندانه‌های برس، چربی موهایتان را به صورت یکنواخت پخش می‌کند. به این معنا که باعث می‌شود نوک موهایتان همانند سر آن، چربی لازم را داشته باشد. نوع ترکیبی هم ترکیبی از دندانه‌های پلاستیکی و موی حیوانات است.

  • فاصله دندانه‌ها

قبل از خرید به فاصله بین دندانه‌های شانه و برس توجه کنید. جالب است بدانید که برای در نظر گرفتن این مورد، بهتر است اول به نوع و حالت موهایتان توجه کنید. مثلاً برای موهایی که موج دارند، بهتر است که فاصله بین دندانه‌ها زیاد و برای موهای نرم و لطیف، فاصله بینشان کمتر باشد.

  • دسته برس و شانه

چیزی که در هنگام خرید این محصول دقت به آن بسیار حائز اهمیت است، دسته آن است؛ یعنی جایی که دست‌های شما مستقیم با آن در ارتباط است. این بخش باید جنسی داشته باشد که دست‌های شما در آن عرق نکند و موج‌های اضافه نداشته باشد؛ و حدالمقدور ارگونومیک باشد.

نکات مهم هنگام خرید شانه و برس مو

نکات مهم هنگام خرید شانه و برس مو

محصولاتی مانند شانه و برس مو در عین حال که کوچک و ساده هستند، می‌توانند بسیار مهم و پیچیده باشند؛ بنابراین ما هم در این مقاله سعی کردیم تا نکات مهم خرید را بیان کنیم.

  • قبل از خرید، به نرم و منعطف بودن دندانه‌ها بسیار توجه کنید؛ زیرا این نرمی، پوست سر شما را اذیت نمی‌کند.
  • برای محافظت از پوست سر، دندانه‌ها باید گرد باشد. دیده شده که بعضی از برس‌ها دندانه‌هایشان جنس سخت و سر صاف است.
  • سعی کنید برسی بخرید که دندانه‌هایش نایلونی باشد زیرا منعطف‌تر است و موهایتان را کمتر اذیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.