راهنمای انتخاب بهترین فلاسک با زمان بالا حفظ گرما

فلاسک

گرم نگه داشتن نوشیدنی‌های گرم برای مدت طولانی و یا سرد نگه داشتن نوشیدنی‌های خنک بدون در اختیار داشتن یخچال و یا وسایل گرمازا یکی از چالش‌هایی است که باعث اختراع محصولاتی مانند فلاسک شد. با توجه به اینکه افراد در طول روز بارها و بارها نیاز به استفاده از نوشیدنی‌های گرم دارند، هر بار اقدام برای روشن کردن دستگاه‌های برقی برای تولید این نوشیدنی‌ها می‌تواند هم هزینه انرژی بالایی برای کاربران به دنبال داشته باشد و هم وقت گیر باشد.

از این گذشته در زمان‌هایی مانند مسافرت که دسترسی به چنین ابزاری وجود ندارد نیز یکی دیگر از دلایلی است که استفاده از فلاسک را برای کاربران بسیار جذاب نموده. این محصول در برندها و مدل‌های مختلفی در بازار موجود هستند که در عین جذاب کردن این خرید چالش‌هایی را برای کاربران به وجود می‌آورند. در ادامه این مقاله از آباژور روش‌های گذر از این چالش‌ها را برای خرید بهتر با هم مرور می‌کنیم.

فلاسک

راهنمای خرید فلاسک

فلاسک یکی از جذاب‌ترین و عالی‌ترین اختراعات بشر است که می‌توان از آن برای گرم نگه داشتن نوشیدنی‌های گرم مانند چای استفاده کرد. البته کاربرد فلاسک برای سرد نگه داشتن نوشیدنی نیز جای خود را دارد. در بدنه انواع فلاسک‌های موجود در بازار از عایق‌های حرارتی استفاده شده است تا تبادل گرمایی میان قسمت داخل و قسمت بیرون دستگاه را به حداقل رسانده و از این طریق مایعات موجود در دستگاه در دمای اولیه باقی بمانند. مدتی که هر دستگاه می‌تواند یک نوشیدنی را گرم نگه دارد به کیفیت آن بستگی داشته و این کیفیت معیار مهمی است که در هنگام خرید، کاربران باید به آن دقت داشته باشند. برای خرید یک نمونه فلاسک عالی و بهینه، بایستی چند معیار مهم را همزمان در نظر گرفته و در آخر با توجه به قیمت اقدام به انتخاب و خرید آن نمایید.

 

راهنمای خرید فلاسک

اصلی‌ترین و مهمترین معیار در هنگام خرید این محصول که می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در قیمت آن نیز داشته باشد، اندازه آن است. این محصول را می‌توانید در اندازه‌های بسیار مختلفی تهیه کنید. حتی نمونه‌های دوقلوی آن نیز برای امکان گرم نگه داشتن نوشیدنی‌هایی با حجم بالاتر و یا چند نوع نوشیدنی به صورت همزمان نیز وجود دارد. برای انتخاب اندازه بهتر است به تعداد اعضای خانواده و کسانی که قرار است از این دستگاه به صورت همزمان استفاده کنند دقت داشته باشید.

حتما بخوانید  بهترین راهنمای خرید دوچرخه شهری را حتما بخوانید!

فلاسک در بازار در جنس‌های مختلفی مانند پلاستیک، شیشه و یا فلز وجود دارد. هر کدام از این جنس‌ها می‌توانند مدت زمان مشخص نوشیدنی‌های شما را گرم نگه دارند. محصولات پلاستیکی بیشتر برای نوشیدنی‌های خنک به کار گرفته شده و استفاده از آنها برای نوشیدنی‌های گرم کاربرد خیلی زیادی ندارد. برای نوشیدنی‌های گرم مانند چای بهتر است از جنس‌های شیشه‌ای یا فلزی استفاده شود.

دقت داشته باشید که هدف از خرید این محصول برای گرم نگه داشتن نوشیدنی‌ها و یا سرد نگه داشتن نوشیدنی‌های سرد است. اگر شما ارزان‌ترین محصول را در بازار تهیه کنید و چنین قابلیتی را در آن برای خود کسب نکنید، در واقع همان مقدار پول خود را نیز دور ریخته‌اید. از این رو جدای از قیمت در درجه اول شما بایستی کیفیت و مدت زمان محصول را در خنک نگه داشتن و یا گرم نگه داشتن نوشیدنی‌ها بررسی کنید.

نکات مهم هنگام خرید فلاسک

نکات مهم هنگام خرید فلاسک

  • برای خرید این محصول بهتر است سراغ برندهای معتبر و معروف بروید.
  • دقت داشته باشید که امکان تمیز کردن محصولات شیشه‌ای بسیار ساده‌تر بوده و از این رو این محصولات می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
  • حتماً در هنگام خرید فلاسک به نحوه باز و بسته شدن درپوش آن و روش ریختن نوشیدنی نیز دقت داشته باشید. از این بابت از دستگاه‌هایی استفاده کنید که کاربری راحت‌تری داشته باشند.
  • همچنین بهتر است برای خرید این محصول از برندهایی استفاده کنید که همراه خرید گارانتی نیز داشته باشند.
  • همراه بودن کیف‌های مناسب برای حمل و نقل این محصول یکی دیگر از معیارهای است که در هنگام خرید می‌تواند شرایط بهتری را برای شما به دنبال داشته باشد.
  •  اگر نگران افتادن و ضربه خوردن دستگاه هستید، بهتر است از فلاسک‌های با بدنه استیل ضد زنگ استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.