راهنمای خرید بهترین و خاص‌ترین سایه ابرو ۱۴۰۱

خرید سایه ابرو

وسایل آرایشی هرکدام برای پاسخگویی به یک نیاز خاص طراحی شدند. مثل ریمل، مداد چشم، رژ لب و سایه چشم. سایه چشم می‌تواند به زیباتر شدن و پرتر نشان دادن ابروهای شما کمک کند؛ بنابراین بسیار مورد توجه و استفاده دختران و خانم‌ها قرار دارد. لوازم آرایشی زیادی وجود دارد که برای حالت دادن به ابرو استفاده می‌شود که از آن جمله می‌توان به مداد ابرو، ژل ابرو، ریمل ابرو، سایه ابرو و صابون ابرو اشاره کرد؛ اما بین تمام آنها سایه، بهتر و کاربردی‌تر می‌باشد. مزیت این محصول این است که نسبت به تمام محصولات نام برده شده، باعث ریزش ابروها نمی‌شود، سبک است و هیچگونه آسیبی به ابرو نمی‌رساند. در این مقاله از سایت آباژور می‌توانید با راهنمای خرید سایه چشم آشنا شوید.

راهنمای خرید سایه ابرو

راهنمای خرید سایه ابرو

خریدن لوازم آرایشی بسیار حساس است. دلیلش شاید این باشد که پوست یکی از حساس‌ترین مناطق بدن است و شما باید تا جایی که می‌توانید از آن مراقبت و حفاظت کنید.

  • انواع سایه ابرو

از جمله موارد بسیار مهم برای خریدن این وسیله، این است که انواع و ساختار آن را بشناسید:

  • سایه ابرو پودری: نوع پودری بسیار فشرده است و قدمت طولانی‌تری نسبت به نوع دیگر دارند. همچنین برای کشیدن بر روی ابروهای خشک مناسب‌تر است. البته جدیداً با فرمولاسیونی ساخته می‌شوند که بر روی ابروهای مرطوب هم خوب است.
  • سایه ابرو کرمی: نوع کرمی آن بافتش نیمه جامد است، دوام بیشتری دارد و متناسب با سلیقه‌های خاص است.
  • بافت سایه ابرو

از جمله موارد بسیار کلیدی و مهم، توجه به بافت سایه است. وقتی که شما برای مدت طولانی‌تری آرایش را بر روی صورتتان نگه می‌دارید، بهتر است که بافت آن لوازم، نرم و سبک باشد. قبل از خرید توجه کنید که بافت سایه ابرویی که می‌خرید نرم باشد تا بر روی پوستتان سنگینی نکرده و در طولانی مدت پوستتان را دچار کوفتگی و کلافگی نکند.

  • رنگدانه

مسئله قابل توجه و مهم در خرید سایه ابرو، توجه به رنگدانه‌های قوی در آن است؛ زیرا شما آن را تهیه می‌کنید تا به ابروهای شما رنگ و جلوه بدهد. اگر هیچ کدام از این موارد را نداشته باشد پس کاربردی هم برای شما نخواهد داشت. اگر رنگدانه‌ها قوی نباشند، شاید نیاز باشد قلمتان را به مقدار زیادی از آن آغشته کنید و یا چند بار قلمتان را بر روی ابروهایتان بکشید.

  • دوام و ماندگاری

حواستان به این موضوع باشد که لوازم آرایشی هرکدامشان باید ماندگاری بالا داشته باشند. اگر طوری باشد که وقتی به مهمانی‌های طولانی مدت رفتید جذب پوستتان شود، به راحتی پاک شود و یا کمرنگ‌تر شود، برای خریدن مناسب نیست. پس این المان را بررسی کنید.

حتما بخوانید  مهمترین نکات خرید بهترین رژ لب جامد خوش رنگ از برندهای معتبر

نکات مهم هنگام خرید سایه ابرو

نکات مهم هنگام خرید سایه ابرو

در این بخش از مقاله ما سعی می‌کنیم تا با آنچه از خریدن سایه ابرو می‌دانیم، به شما کمک کنیم که خریدی سالم، راحت، درست، با کیفیت و کاربردی داشته باشید و هدفتان را برآورده سازید.

  • هنگام خرید توجه کنید که سایه ابرو پخش نشود. آنهایی که کیفیت خوبی ندارند هنگام استفاده یا بعد از آن پخش می‌شوند.
  • نکته مهم این است که سایه ابرو باعث حساسیت نشود و خودش را به صورت التهابات پوستی، خارش و سوزش نشان ندهد.
  • از جمله مارک‌های خوب در این زمینه می‌توان به شنل، میبلین و مک اشاره کرد.
  • قبل از خرید به انواع پوست هم توجه کنید و با گفتن نوع پوست خود به فروشنده، در مورد نوع درست سایه ابرو اطلاعات به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.