راهنمای خرید ارزان آویز تخت کودک، کالسکه و کریر با کیفیت بالا

خرید آویز تخت کودک

آویز تخت کودک برای کودکان بسیار جذاب است. آنها دوست دارند که آویز را در دست‌های کوچکشان بگیرند و به صدایی که از چرخیدن و حرکت کردن آنها ایجاد می‌شود علاقه زیادی نشان می‌دهند. این وسیله جالب، می‌تواند برای شما مادران محترم حکم استراحت را داشته باشد. این وسیله می‌تواند با صدا و تصویر و گاهی هم به کار گرفتن حس لامسه، کودک زیبای شما را چنان به خودش مشغول کند که شما حیرت زده شوید. اینجا انتخاب صد در صد با شماست که هر حیوان یا هر شکلی را که بخواهید به عنوان آویز تخت کودکتان استفاده کنید. می‌توانید برای دریافت اطلاعات مهم و مفید درباره خرید آویز تخت کودک، به خواندن این مقاله در سایت آباژور ادامه دهید.

آویز تخت کودک

راهنمای خرید آویز تخت کودک

کودکان در سنین بعد از تولد بیشتر به حواس بینایی و شنیداری خودشان برای درک محیط اطراف متکی هستند. البته این حواس اوایل کامل نیستند و کم کم رشد می‌کنند. آویز تخت کودک دقیقاً همین حواس را درگیر خودش می‌کند و او با این آویزها می‌تواند دقیقه‌ها سرگرم شود و لذت ببرد. این وسیله از تعدادی اَشکال که می‌تواند ستاره، حیوان، اشکال هندسی و هر شکل دیگری باشد تشکیل می‌شوند و به یک پایه متصل است. این پایه از انتها به تخت و دقیقاً جلوی صورت کودک متصل می‌شود. نحوه اتصال اشکال به پایه و چرخش آنها متفاوت است. برخی از آنها در حین چرخیدن، آهنگی هم پخش می‌کنند.

راهنمای خرید آویز تخت کودک

کودکان دنیای شیرینی دارند و هر چه بزرگ‌تر می‌شوند دنیای آنها هم بزرگ‌تر می‌شود. در اوایل کودکی دیدن وسایل رنگی و آهنگ‌های آرامش بخش و شکل‌های متنوع، دنیای کودکان است. پس وقتی به دنبال خرید آویز تخت کودک می‌روید، بدانید که دارید بخشی از دنیای کودک را می‌خرید و آن را در ذهنش ثبت می‌کنید. سعی کنید وسیله‌ای مفید و کاربردی برایش تهیه کنید. برای این منظور سعی می‌کنیم مواردی را که درباره خرید این وسیله کمکتان می‌کند بیان کنیم:

  • توجه به مکان و نحوه اتصال

یکی از موارد بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید این است که این وسیله چگونه متصل می‌شود. بعضی از این آویزها از دیوار بالا آویزان می‌شوند که خب مشکلی که ایجاد می‌کند جایی است که بعد برداشتنش بر روی سقف می‌ماند اما بعضی از آنها بر روی کناره تخت متصل می‌شوند. اگر به این صورت باشد جا نمی‌اندازد و قابل برداشتن است.

  • توجه به شکل‌های آویز

وقتی دارید برای کودکتان که هنوز در سنین نوزادی به سر می‌برد خرید می‌کنید، حواستان باشد آویزی را انتخاب کنید که شکل‌های کودکانه و جذاب داشته و رنگ‌های شاد در آن باشد. از خریدن اشکال ترسناک با رنگ‌های خاکستری و قهوه‌ای و تیره جداً و اکیداً خودداری کنید.

  • توجه به میزان دخالت خودتان

والدین عزیز از مهمترین عوامل در خرید آویز تخت کودک توجه به مقدار زمانی است که خودتان می‌توانید برای استفاده کودک از آن وسیله، بگذارید. برخی از آویزها را برای استفاده، شخصی باید حرکت دهد و تا زمانی که نوزاد بخواهد، باید آنجا بماند و ادامه دهد اما بعضی از آنها خودشان با استفاده از باتری حرکت می‌کنند و فقط کافی است که شما آن را روشن کنید. پس نیاز نیست کنار کودک مدام حضور داشته باشید. این مورد را حتماً با فروشنده در میان بگذارید.

حتما بخوانید  راهنمای طلایی خرید شیشه شیر ضد حساسیت کودک

نکات مهم هنگام خرید آویز تخت کودک

نکات مهم هنگام خرید آویز تخت کودک

خریدن آویز تخت کودک شاید به نظر آنقدر پیچیده نباشد اما خیلی هم کار ساده‌ای نیست. آن هم مثل هر وسیله دیگری اصول و قاعده خودش را دارد. خرید، هر چه قاعده‌مندتر، بهتر. در این بخش ما سعی می‌کنیم تا به اصول و قواعدی بیشتری به شما کمک کنیم:

  • موردی که بعضی از این آویزها دارند و بسیار جذاب است حرکت کردن اشکال در جهات مختلف به صورت بالا و پایین یا عقب و جلو رفتن است. بدانید که چنین چیزی هم هست و می‌توانید بین این دو حالت یکی را انتخاب کنید. مطمئناً برای کودکتان حرکت ستاره از بالا به پایین بسیار جذاب خواهد بود.
  • از دیگر نکاتی که هنگام خرید این وسیله باید از داشتنش مطمئن شوید آهنگ است. بسیار اتفاق افتاده که بعد از خرید و استفاده فهمیدند که جعبه موزیکش خراب است و یا بعد از دو سه ماه خراب می‌شود. برای اینکه این اتفاق برای شما نیفتد، حتماً از فروشنده بخواهید برایتان امتحانش کند.
  • به هزینه‌ای که برای خرید این وسیله می‌کنید توجه داشته باشید. تمام مواردی که در بالا گفته شد، می‌تواند این وسیله را برای کودکتان جذاب‌تر نماید پس هزینه‌بر است اما نه هزینه غیرمنطقی. لطفاً از هزینه‌های غیرمنطقی پرهیز کنید.

نحوه تشخیص اصل بودن کالا

هر کالایی در بازار نمونه‌های تقلبی زیادی دارد و کاملاً واضح است که خرید کردن را برای شما سخت‌تر می‌کند. هر چه بیشتر آگاه باشیم، خرید را برای خودمان راحت‌تر می‌کنیم؛ بنابراین، ما در این قسمت سعی داریم درباره نحوه تشخیص آویز تخت کودک اصل آگاهی رسانی کنیم:

  • سعی کنید به جنس بدنه و نحوه اتصال اشکال به پایه توجه کنید. جنس اصل اتصال محکم‌تری دارد.
  • جنس تقلبی کیفیت حرکت و پخش صدای خوبی ندارد. پس حتماً از فروشنده بخواهید برایتان روشن کند.

آویز تخت کودک جزء آن دسته از مواردی است که به راحتی می‌توان از سایت‌های معتبر خریداری کرد. بهتر است اگر سرتان شلوغ است، خرید اینترنتی را هم امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.