راهنمای خرید هلدر گوشی موبایل مطمئن و کاربردی

خرید هلدر گوشی موبایل

هلدر گوشی موبایل از جمله وسایل مفید در هنگام استفاده از موبایل است. اگر هنگام حضور در کلاس‌های مجازی، هلدری باشد که بتوانید گوشی همراه را روی آن قرار دهید تا مجبور نباشید با دست آن را نگه دارید یا وقتی در حال رانندگی هستید و می‌خواهید مسیر را از روی گوشی موبایل پیدا کنید، استندی باشد که گوشی خود را روی آن بگذارید تا با تسلط بیشتری رانندگی کنید به اهمیت آب پی خواهید برد. این روزها به خاطر استفاده بی‌رویه از تلفن همراه، بسیاری از ما دچار مشکلات دست و کتف شده‌ایم. به همین جهت باید با استفاده از همین ابزارهای جانبی موبایل، خطرات سلامت ناشی از استفاده این تکنولوژی پرکاربرد را به حداقل برسانیم. در این مقاله از سایت آباژور سعی می‌کنیم تا به شما در خرید یک هلدر کاربردی کمک کنیم.

هلدر گوشی موبایل

راهنمای خرید هلدر گوشی موبایل

از یک زمانی به بعد، وجود تکنولوژی‌هایی مانند گوشی موبایل انسان را دچار خطراتی کرد که اثرات آن بر جوامع پوشیده نماند. به طوری که کم‌کم مرزهای سنی را در نوردید و قربانی‌هایش را از بین تمام اقشار اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی بدون هیچ تبعیضی انتخاب کرد. بعد، زمانیکه دست اندرکاران ساخت این وسایل، خودشان هم قربانیان این پیشرفت‌ها شدند، در صدد ساخت وسایلی بر آمدند تا بتوانند اثراتی که مربوط به مشکلات پزشکی و خطر تصادف هست را به حداقل برسانند؛ یعنی ساخت آنتی ویروس تکنولوژی، به وسیله خودش. هلدر گوشی موبایل، یکی از این ابزارهاست. این وسیله با وجود سادگی که دارد بسیار کارا و مفید است و شرایط نصب بسیار آسانی دارد. جالب است بدانید که با توجه به کاربرد هلدر گوشی موبایل، شکل و ترکیب متفاوتی برایش در نظر گرفته شده است که با مراجعه به سایت‌ها و مراکز فروش، می‌توانید از تنوع مدل‌ها و کاربردهایش باخبر شوید.

راهنمای خرید هلدر گوشی موبایل

خرید هلدر گوشی موبایل به نظر ساده می‌آید اما دارای قواعدی است که نمی‌توان کتمان کرد. شما به عنوان خریداران این محصول برای ایجاد رضایت خودتان هم که شده، باید سعی کنید از این قواعد و اصول که در ادامه خواهیم گفت مطلع شوید.

 • کیفیت

یکی از مهمترین موارد، خرید هلدری است که از کیفیت مناسب برخوردار باشد. مثلاً اگر هلدر گوشی موبایل شما مخصوص ماشین است، باید آنقدر کیفیت داشته باشد تا هر دست اندازی را تاب بیاورد. دهانه گیرنده گوشی و قسمت مکنده و پایه باید کاملاً استوار و محکم باشد تا گوشی مدام از داخل آن نیفتد.

 • سایز گوشی

یکی از نکات مهم برای شما خریداران، این است که سایز گوشی که می‌خواهید در هلدر نگه دارید را بدانید؛ زیرا قسمت نگهدارنده، به اندازه مشخصی باز و بسته می‌شود.

 • وزن گوشی

حتماً هنگام خرید به وزن موبایلتان توجه ویژه داشته باشید. مثلاً بدانید هلدرهای چسبی و مکنده، برای گوشی‌های بیشتر از ۲۰۰ گرم اصلاً مناسب نیستند و سنگین می‌شوند. بهتر است از نوع مغناطیسی باشد. در دفترچه هلدر، اطلاعات وزن آن نوشته شده است.

 • قسمت نگهدارنده

از دیگر نکات، این است که روکش بخش نگهدارنده گوشی موبایل، باید از جنس نرم مثلاً ابر باشد تا وقتی موبایل را نگه می‌دارد، بر روی آن خط و خش نیندازد و در عین حال محکم باشد تا گوشی شما مدام با هر ضربه‌ای نیفتد.

 • چرخش ۳۶۰

از جمله مواردی که باید بسیار به آن توجه کنید، قابلیت چرخش هلدر به هر جهت در ۳۶۰ درجه است تا بتوانید گوشی را به هر جهت که می‌خواهید بچرخانید. این قابلیت به خصوص برای زمانی خیلی مناسب است که بخواهید از GPS آن استفاده کنید.

 • قابلیت‌های اضافه

هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از هلدرهای گوشی موبایل، قابلیت‌های اضافه بر سازمان دارند که اگر نیاز دارید، می‌توانید آنها را تهیه کنید. مثلاً اینکه بعضی از آنها با اتصال به شارژر، گوشی را بصورت بی‌سیم شارژ می‌کنند؛ اما خب هلدرهای مرسوم، فقط گوشی را نگه می‌دارند.

حتما بخوانید  نکات طلایی خرید میکروسکوپ پرفروش حرفه‌ای و آماتور

نکات مهم هنگام خرید هلدر گوشی

نکات مهم هنگام خرید هلدر گوشی

سعی کنید جنسی که می­خرید را بشناسید تا آنچه از آن استفاده می‌کنید کیفیت داشته باشد، نیاز به عوض کردن و تعمیر کردن نداشته باشد و هزینه‌ای که برایش متقبل می‌شوید ارزش آن کالا را داشته باشد. ما سعی می‌کنیم به نکات ریزی اشاره کنیم که خریدتان را به سمت مثبت هدایت می‌کند.

 • از آنجایی که همیشه برای گوشی‌هایتان قاب تهیه می­کنید، بهتر است هلدری را بخرید که گوشی را با قابش نگه می‌دارد.
 • اگر هلدری را می‌خواهید که گوشی را شارژ می‌کند، حتماً ظرفیت آن بیش از ۵ وات باشد که هنگام شارژ، مشکلی برای گوشی ایجاد نکند.
 • از آنجایی که هلدرهای مکنده و چسبی سریع قابلیت اتصالشان را از دست می‌دهند، هلدر مغناطیسی خیلی کاراتر است.
 • اگر می‌خواهید هلدر را در ماشین نصب کنید، حتماً فضای داخل ماشینتان را خوب بشناسید و متناسب با آن، نوع هلدرتان را مشخص کنید.
 • اگر هلدر مغناطیسی خریداری می‌کنید، حواستان باشد قدرت مگنت آن بالا باشد تا به خوبی گوشی را نگه دارد و با یک ضربه از آن جدا نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.