قوانین خرید کریر کودک و نوزاد پرفروش استاندارد و ایمن

خرید کریر کودک و نوزاد

کریر کودک و نوزاد از جمله وسایل کاربردی برای والدین است. فرض کنید نوزادتان تازه متولد شده است و می‌خواهید به مهمانی بروید. فرض کنید می‌خواهید به جنگل و دریا و به طور کل تفریح بروید که ممکن است سطح شنی یا گلی داشته و راندن کالسکه غیرممکن باشد. فرض کنید در خانه‌اید و مهمان دارید و باید کودکتان را جایی امن بگذارید تا به جایی نخورد. شاید در این شرایط، شما وسیله‌ای بخواهید که به بزرگی و جاگیری کالسکه نباشد اما کودک و نوزاد شما را در خود نگه دارد و قرص و محکم باشد. در این رابطه بهترین وسیله‌ای که می‌تواند به شما کمک کند کریر کودک و نوزاد است. این کالا در عین حال، به راحتی حمل می‌شود و می‌توانید مانند سبد آن را در دستتان بگیرید یا با خودتان حمل کنید. با توجه به کاربردی که از این وسیله دریافتید، در این مقاله که از سایت آباژور سعی می‌کنیم موارد خرید را برایتان روشن بیان کنیم.

کریر کودک و نوزاد

راهنمای خرید کریر کودک و نوزاد

کودکان بعد از تولد، تبدیل به بزرگ‌ترین دغدغه برای والدینشان می‌شوند. غذا، خواب، پوشاک، نظافت و امنیت. این روزها اگر برای خرید سیسمونی، سری به مغازه‌ها بزنید، درمی‌یابید که تنوع خیره کننده‌ای وجود دارد و برای هر نیاز کودک، انواع و اقسام وسایل تولید شده است. از طرف دیگر نوزادان هم حساس هستند و باید امنیتشان را تأمین کرد.

کریر کودک و نوزاد پوششی نرم در قسمت داخلی دارد و دارای کمربندی است که کودک را حفظ نگه می‌دارد. همچنین قالب محکمی دارد که مانند ضربه‌گیر عمل می‌کند و در مواقع خطر، می‌تواند از نوزادتان مراقبت کند. علاوه بر این، یک دسته هم دارد که می‌توانید از آن برای حمل او استفاده کنید. برای این وسیله گودی مناسبی تعبیه شده که آن هم به خاطر در امان ماندن از افتادن و موارد این چنینی است. این وسیله انواع مختلفی دارد که شامل کریرهای زنجیری، کریرهای کیسه‌ای، کریرهای نرم و کریرهای قالب دار می‌شوند و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود که می‌توانید حتی برحسب جنسیت، آن را انتخاب کنید.

حتما بخوانید  راهنماری خرید انواع پستانک پرفروش و خوشمزه!

راهنمای خرید کریر کودک و نوزاد

کریر کودک و نوزاد در زمره وسایلی است که تا اندازه‌ای حکم مکان امن کودکتان را دارد؛ یعنی نمی‌توانید سرسری و بدون هیچ اطلاعاتی به فروشگاه رفته و خرید کنید. ما در این بخش سعی می‌کنیم موارد مهمی را در این رابطه ارائه دهیم:

  • قابل شستشو بودن

از مهمترین آپشن‌ها برای یک کریر خوب قابل شستشو بودن آن است. نوزادان معمولاً تف می‌کنند، کودکان غذا می‌ریزند، یا جایشان را در کریر خیس می‌کنند. پس مهم است که بعد از هر خراب کاری بتوانید آن را تمیز کنید. بعضی از انواع کریرها نرم هستند و قابل شسته شدن هستند. بعضی‌ها هم که دارای محافظ‌های پلاستیکی در اطرافشان هستند، در قسمت کف کریر پوششی هست که قابل درآوردن شستشو می‌باشد. پس به این مهم توجه کنید.

  • امتحان کنید

والدین عزیز سعی کنید قبل از خریدن کریر، کودکتان را درون آن بگذارید تا موردی را انتخاب کنید که با بدن کودکتان متناسب باشد. دقت کنید که از نظر طولی و عرضی مناسب است یا نه. آیا به راحتی قابل حمل است؟ آیا جای کمربندها برای قد نوزادتان مناسب است؟ اذیت کننده نیست؟ آیا کمربندها به راحتی قابل تنظیم هستند یا سفت هستند؟ ممکن است آنقدر شل باشد که به راحتی باز شود.

  • جای صندلی راحت و پهن

وقتی که یک کریر خریداری می‌کنید، وضعیت پاهای کودکتان را در آن در نظر بگیرید. از نظر پزشکی و تحولی، متخصصان معتقدند که پای کودک باید تا چند ماه متمایل به دو طرف و آزاد باشد و اگر خواست بتواند پاهایش را کاملاً دراز کند. اگر نشیمن کریر کوچک باشد و پاهایش کاملاً جمع شود، برای رشد او ضرر دارد و عضلات لگن، باسن و ران پاها را دچار مشکل می‌کند. طبق این موارد، حواستان به نشیمن کریر باشد که چه قدر وسیع و جادار است.

  • راحتی خودتان

یکی از مهمترین موارد در خرید کریر این است که توجه کنید چه قدر امکانات راحتی برای خودتان دارد. مثلاً بعضی از آنها بالشتک‌هایی دارند که از شما در برابر درد شانه و کمر محافظت می‌کنند.

حتما بخوانید  راهنمای انتخاب شامپو کودک و نوزاد ایرانی و خارجی استاندارد

نکات مهم هنگام خرید کریر کودک و نوزاد

نکات مهم هنگام خرید کریر کودک و نوزاد

یکی از بهترین و جذاب‌ترین فعالیت‌ها، خرید کردن برای کودکان است حتی اگر یک پیش‌بند ساده باشد. خرید کردن همانند بسیاری از کارها قواعدی دارد و باید برای درست انجام شدن آن اولویت‌بندی کرد. در این بخش به بیان نکاتی در رابطه با خرید کریر می‌پردازیم:

  • در صورت انتخاب کریرهای بنددار، به پهن بودن آن بندها دقت کنید تا در طول زمان پاره نشود.
  • لوازم جانبی کریر مانند شیب دارول، پد دندان در آوردن، سایه‌بان، هود باران، پوشش هوای زمستانی را بررسی کنید.
  • در نظر گرفتن سن و وزن کودک و اندازه و میزان وزنی که می‌تواند تحمل کند هم بسیار اهمیت دارد.
  • کریر انواع مختلفی دارد. نوعی را انتخاب کنید که بتوانید در آن کودک را به راحتی شیر دهید.
  • با توجه به فصلی که می‌خواهید از آن استفاده کنید کریر بخرید؛ زیرا در نوع پارچه با هم تفاوت دارند که در سرما و گرما محافظت می‌کند.

نحوه تشخیص اصل بودن کالا

اصل بودن کالا در ماندگاری و کیفیت آن تأثیر به سزایی دارد. فقط دانستن کافی نیست بلکه انتخاب درست و تشخیص هم مهم است. در مورد کریر کودک و نوزاد می‌توان گفت که با شناسایی مارک‌های خوب و معتبر و پیدا کردن فروشگاه‌هایی که نمایندگی آن مارک را در ایران دارند، با خیال راحت کریر را ازآنجا بخرید. همین طور از قیمت محصول اصل مطلع باشید و به هر قیمتی راضی به خرید نشوید.

چرا وقتی مجال خرید اینترنتی به راحت‌ترین شکل ممکن وجود دارد ما برای تهیه وسایل به بازار مراجعه کنیم و وقت خودمان را بگیریم؟! سعی کنید با بررسی سایت‌ها بهترین جنس‌ها را با کمترین زحمت خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.