راهنمای خرید خاص بهترین پیراهن پسرانه

خرید پیراهن پسرانه

همانطور که می‌دانید، پیراهن پسرانه از جمله ضروری‌ترین و جزء جدا نشدنی پوشاک برای پسران است و در طرح‌های مختلف عرضه می‌شود؛ که می‌توانند برای شرکت در مهمانی‌های رسمی و یا دورهمی‌های خودمانی، از آن استفاده کنند یا آن را برای دوستانشان هدیه ببرند. حتی اگر می‌خواهید شیک بپوشید، می‌توانید بدون اضافه کردن هرگونه کروات یا پاپیونی و تنها با خریدن یک پیراهن پسرانه برازنده با توجه به راهنمایی که برای خرید آن در این مقاله از سایت آباژور تهیه کرده‌ایم، به هدفتان دست پیدا کنید.

پیراهن پسرانه

راهنمای خرید پیراهن پسرانه

خودتان بهتر می‌دانید که پوشاک جزء کالاهای دست اول و ضروری محسوب می‌شود و در تمام دوره‌ها و قرن‌ها کاربرد خودش را داشته است اما قابل کتمان نیست که تغییرات فراوانی کرده و تنوع بی‌شماری نیز پیدا کرده است. از آنجایی که با گذر زمان پوشاک ارتباط مستقیم با مد پیدا کرد، طرح‌ها و مدل‌ها در بازار رقابت، زیاد شد. بعنوان مثال می‌توان به پیراهن پسرانه اشاره کرد. پیراهن پسرانه آنقدر متنوع است که می‌توان یک مغازه کامل را فقط با این محصول پر کرد که اکثر آنها بر روی جیب، طراحی جا دکمه و دور دوزی آن، نوع سرآستین و زاپ‌های روی پارچه مانور می‌دهند.

راهنمای خرید پیراهن پسرانه

خرید پوشاک از جمله پیراهن پسرانه که استفاده فراوانی هم دارد، نیازمند دقت و توجه بیشتری از طرف شما است تا موارد کیفی را بیشتر از ظاهر و مد روز اهمیت دهید. در مورد خرید پوشاک، لزوماً نباید فکرتان را به چشمتان بسپارید.

  • اندازه پیراهن

از جمله نکات مهم هنگام خرید پیراهن پسرانه، توجه به اندازه و سایز است. جدا از اینکه باید سایز خودتان را بدانید، باید به مسائل دیگری دقت کنید. حتماً لباس را پرو کنید و دکمه‌ها را ببندید به قسمت بالا توجه کنید که بین یقه و گردنتان ۳ انگشت فاصله باشد. همچنین دستانتان را باز و بسته کنید تا بررسی کنید مچ دستتان کشیده نشود و پشت لباستان بالا بیاید. سعی کنید با پیراهن بنشینید و پا شوید و بررسی کنید فضای بین دکمه‌ها باز می‌شود یا نه.

  • مرغوبیت پیراهن

هنگامی که برای خرید پیراهن پسرانه به فروشگاه می‌روید، به کیفیت و جنس پارچه پیراهن توجه کنید. مثلاً لایه‌های لباس را بررسی کنید. اگر دو لایه باشد بسیار بهتر و محکم‌تر از پیراهن‌های یک لایه است. حتماً جنس پارچه پیراهن را با دستتان بررسی کنید.

  • دوخت لباس

حواستان باشد که قبل از خرید به دوخت لباس توجه کنید. به دوخت درزها توجه کنید و با دو دست پارچه را از دوخت به طرفین بکشید. اگر دیدید دوختش باز می‌شود و کشیده می‌شود، بدانید به زودی جدا خواهد شد و سعی کنید این بررسی را برای تمام بخش‌های پیراهن انجام دهید.

  • سرشانه‌های پیراهن پسرانه

قبل از خرید به سرشانه پیراهن توجه کنید. پیراهن پسرانه همیشه به خصوص در لباس‌های مارک‌های معروف دارای سرشانه‌های کمی جادارتر و بزرگتر است که اندازه بیشتر افرادی که آن را می‌پوشند باشد. هنگامی که لباستان را می‌پوشید، به سرشانه و اندازه آن در بدنتان توجه کنید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید محدود بهترین کفش ورزشی زنانه

نکات مهم هنگام خرید پیراهن پسرانه

نکات مهم هنگام خرید پیراهن پسرانه

هنگام خرید لباس و هر نوع پوشاکی، بهتر است از قبل در فضای مجازی و سایت‌ها جستجو کنید و در کنار نکاتی که در ادامه خدمتتان عرض می‌کنیم، سعی کنید بهترین انتخاب خودتان را داشته باشید. اینگونه می‌توانید مدت زمان بیشتری از لباستان استفاده کنید.

  • درز پهلو را بررسی کنید. بعضی از پیراهن‌ها یک خط مرئی دارند که کیفیتشان بالا است اما برخی حتی کوکی که خیاط زده در آن دیده می‌شود.
  • اگر پیراهن مورد نظر شما دکمه، زیپ یا جیبی داشته باشد، باید با دقت تمام به این دکمه و زیپ توجه کنید و خوب دوخته شدن و محکم بودنش را بسنجید.
  • حتماً هنگام خریدن پیراهن پسرانه به آب رفتن بعد از آن هم توجه کنید. اگر احتمال این اتفاق را می‌دهید، سعی کنید در انتخاب سایز بیشتر دقت کنید.
  • این را بدانید که حتماً جنس پنبه‌ای و نخی برای پیراهن مناسب‌تر است و جنس الیاف مصنوعی به خوبی آنها نمی‌توانند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.