راهنمای خرید بهترین صندل پسرانه ارزان اما خاص

خرید صندل پسرانه

صندل پسرانه محصولی بسیار کارا است که پسران بیشتر در فصل تابستان از آن استفاده می‌کنند. در فصل تابستان به دلیل گرمی هوا و شرجی بودن بعضی مناطق، مردم سعی می‌کنند کمترین لباس را بپوشند و کفش مناسب هوا یعنی صندل را به پا کنند. یک ویژگی بسیار خوبی که صندل پسرانه دارد این است که در عین خنک بودن و داشتن منافذ باز برای عبور و جریان یافتن هوا، از پا به خوبی محافظت می‌کند و اجازه می‌دهد ساعت‌ها با آن راه بروید. اگر می‌خواهید در فصل تابستان با فرزند خود به سفر بروید، اگر می‌خواهید به دریا بروید و در آب پا بگذارید، بهترین پوشش پا برای فرزند شما همان صندل پسرانه است که به دلیل بازار متنوعی که دارد بهتر است نگاهی به راهنمای خرید این مقاله در سایت آباژور بیندازید.

صندل پسرانه

محصولاتی که برای پسران عرضه می‌شوند، متناسب با روحیات و شرایط آنها ساخته و دوخته می‌شوند. صندل پسرانه هم دقیقا با همین منطق تولید می‌شود. بخش‌های مختلف یک صندل را در نظر بگیرید که قسمت کف، بندهای رویی و در بعضی موارد بند پشت پا می‌باشد. جنس استفاده شده و نوع دوخت و فشاری که هنگام تولید به بدنه و کف آورده می‌شود کاملاً متناسب با قدرت قدم برداشتن پسرها و نیروی آنها است. اگر دقت کنید نسبت به صندل دخترانه قوی‌تر و بسیار محکم‌تر است؛ بنابراین کاملاً مخصوص پسران ساخته شده و به تناسب میزان تحرک آنها کمتر خراب می‌شود. همچنین از جمله مزیت‌های آن آزاد بودن جریان هوا، سالم ماندن پا از امراض پوستی و جلوگیری از پا درد و کمر درد است. صندل پسرانه با طرح‌های مختلف قابل عرضه و تهیه است و بازار به شدت رقابتی در سطح کشور دارد.

راهنمای خرید صندل پسرانه

راهنمای خرید صندل پسرانه

خریدن پوشاک برای پسران به نسبت کار راحت‌تری است اما در عین حال باید متناسب با نوع محصول، ویژگی‌های مهم را در نظر بگیرید. توجه به این ویژگی‌ها باعث می‌شود که شما از خریدتان راضی باشید و مدت زمان بیشتری آن را به کار بگیرید.

  • توجه به انواع صندل‌ها

شما به عنوان خریدار، باید از انواع صندل پسرانه آگاهی لازم را داشته باشید. در یک گروه بندی، صندل پسرانه به دو نوع چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم می‌شود. همانطور که خودتان هم می‌دانید، چرم طبیعی راحت‌تر و نرم‌تر است؛ اما چرم مصنوعی قیمت مناسب‌تری دارد و ممکن است بعد از استفاده در طول مدت مشخص، پوست پوست شود. در یک گروه بندی دیگر، صندل پسرانه به دو گروه بند دار و بدون بند تقسیم می‌شود. به این صورت که صندل بند دار در قسمت پشتش بند دارد و پا را کاملاً حفظ می‌کند. این نوع صندل بیشتر برای زمانی که می‌خواهید به مکان‌هایی با سطح شیبدار بروید و یا مواقعی که می‌خواهید تند راه بروید یا بدوید مناسب است. صندل بدون بند اما این مزیت‌ها را ندارد ولی قیمت پایین‌تری دارند و برای پیاده روی‌ها و مسافرت‌ها و استفاده‌های معمول بسیار مناسب هستند.

  • کیفیت

بحث کیفیت در خرید صندل به دو عامل مهم اشاره دارد: اینکه جنس صندل خوب و با کیفیت باشد. طوری که اگر خواستید طولانی مدت از آن استفاده کنید، دچار بیماری‌های پوستی و زدگی پا نشوید. از جمله عوامل دیگر می‌توان به کف آن اشاره کرد. کف صندل به دلیل اینکه پا ممکن است ساعت‌ها در آن قرار بگیرد مهم است زیرا رابطه مستقیمی با کمر دارد. حتماً کف کفش را بررسی کنید و نرمی کفی آن را بسنجید.

  • راحتی و انعطاف

حتماً شنیده‌اید که می‌گویند پا قلب دوم انسان است. با اینکه این جمله یک مبالغه برای بیان میزان اهمیت است، اما به خوبی اهمیت مراقبت از پا و دقت هنگام خرید کفش را بیان می‌کند. زمانی که صندل پسرانه تهیه می‌کنید، بهتر است چند بار در مغازه کف آن را مقدار کمی خم کنید و بندهای آن را لمس کنید تا میزان نرمی صندل را بسنجید. همچنین بهتر است فرزند شما آن را بپوشد و بررسی کنید که آیا وقتی قدم برمی‌دارد پشت پا و استخوان کنار پایش را می‌زند یا نه.

حتما بخوانید  راهنمای خرید محدود بهترین کفش ورزشی زنانه

نکات مهم هنگام خرید صندل پسرانه

صندل پسرانه با اینکه همیشه قابل دسترس است اما آنقدر هم ارزان قیمت نیست که بخواهید همیشه آن را تهیه کنید. پس هنگام خرید توجه لازم را داشته باشید.

  • قبل از خرید حتماً به دوخت صندل توجه کنید. صندل‌هایی که دوخت جلوی آنها از کف دوخته شده است ممکن است زیر انگشتان را در دراز مدت اذیت کند.
  • معمولاً صندل پسرانه‌هایی که پرس شده‌اند و یا با چسب به هم وصل شدند، زودتر از هم باز می‌شوند.
  • توجه کنید که صندلی که می‌خرید حتماً مقداری پاشنه داشته باشد. به خصوص که پسرتان در سن رشد است و ممکن است کمرش را اذیت کند.
  • صندل با وجود باز بودنش، باید بندهایش طوری طراحی شده باشند که از روی پای شما هم تا حد ممکن محافظت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.