راهنمای خرید پادری حمام سفارشی

راهنمای خرید پادری حمام

برخی از محصولات هرچند به ظاهر محصولاتی تزئینی به نظر می‌رسند اما علاوه بر جنبه زیبایی می‌توانند فواید بسیار خوبی هم در خانه شما داشته باشند. یکی از این وسایل پادری حمام است که با توجه به نوع تولیداتی که در سال‌های اخیر داشته، هم به عنوان یک آیتم عالی برای زیباسازی دکوراسیون اتاق خواب و جلوی حمام به کار می‌آید و هم می‌تواند فوایدی را هم داشته باشد؛ اما چگونه می‌توانید محصولی مناسب و مقرون به صرفه برای این منظور تهیه کنیم؟

برای این کار لازم است تا کاربران با جنس‌ها و طرح‌های مختلف این محصول آشنا شده و همچنین روش‌های ست کردن آن را به سایر موارد موجود در خانه خود را بدانند. با دقت به مسائل این چینی می‌توانید خریدی ایدئال داشته و با استفاده از آن خانه‌ای زیبا برای خود فراهم کنید. دقت به همین جزئیات است که تفاوت‌های اصلی سلیقه خانم‌های با سلیقه و خوش ذوق را با خانم‌های معمولی رقم می‌زند.

پادری حمام

پادری حمام محصولی است که جلوی درب حمام قرار می‌گیرد. این محصول چند مزیت عمده دارد. در درجه اول اگر بعد از حمام دمپایی مخصوص در دسترس نبود، این محصول مانع از انتقال رطوبت به محیط خانه شده و تمام خیسی‌های پا روی آن خشک می‌گردد. همانطور که می‌دانید رفت و آمد افراد و اعضای خانواده با پای خیس در محیط خانه می‌تواند آلودگی‌ها و کثیفی‌ها را از روی فرش به سایر قسمت‌ها انتقال دهد. از این گذشته این خیس شدن‌ها حتی می‌تواند خرابی‌هایی را نیز به دنبال داشته باشد.

 همچنین این محصول به نوعی مشخص کننده درب حمام نیز خواهد بود و تازه واردین با دیدن این پادری می‌توانند محل حمام را تشخیص دهند. از این گذشته به عنوان یک عضو هرچند کوچک می‌تواند زیبایی عالی برای دکوراسیون اتاقی داشته باشد که حمام در آن قرار دارد.

راهنمای خرید پادری حمام

در راهنمای خرید پادری حمام سعی داریم شما را با نکاتی آشنا کنیم که می‌توانید با استفاده از آنها محصولی خاص و زیبا و درخور خانه خود انتخاب نمایید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید فوق العاده بهترین مبل

اما پیش از خرید به این نکته توجه کنید که بهتر است برای حمام خود از دو پادری استفاده کنید. پادری اول باید از جنس پلاستیک و به صورت سوراخ‌دار باشد و در داخل حمام قرار می‌گیرد. این پادری می‌تواند برای جلوگیری از ورود نم و رطوبت به داخل خانه از بدن افراد باشد. دومین پادری را نیز باید در بیرون درب حمام قرار دهید که برای ورود نم و رطوبت به داخل خانه از پای افراد جلوگیری خواهد کرد.

  • قابلیت جذب آب

برای خرید پادری حمام باید سراغ محصولاتی بروید که دارای جذب آب بالایی هستند. این محصولات می‌توانند مانع از ورود نم و رطوبت به قسمت‌های داخلی خانه شما شوند.

  • طرح و مدل

دقت کنید که پادری انتخاب شده برای حمام را از میان طرح‌های شیک و متناسب با دکوراسیون اتاق خود انتخاب کنید. خانم‌ها بیشتر به این موضوع علاقه‌مند هستند. ست کردن پادری‌های تمام اتاق‌ها و پادری ورود ساختمان می‌تواند یکی از راه‌های انتخاب طرح مناسب برای پادری باشد. در حال حاضر پادری‌های موجود در بازار در طرح‌های بسیار متنوع و زیبایی در دسترس کاربران قرار دارد.

  • اندازه

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید این محصول باید به آن دقت داشته باشید، اندازه است. پادری نباید خیلی ابعاد بزرگی داشته که مساحت زیادی را پوشش دهد. از این گذشته خیلی هم نباید کوچک باشد. از این رو بایستی سراغ محصولاتی بروید که به صورت مستقیم برای همین منظور تولید شده‌اند.

نکات مهم هنگام خرید پادری حمام

  • پادری حمام باید به گونه‌ای باشد که در برخورد با شوینده‌های مختلف رنگ پس نداده و کیفیت خود را از دست ندهد.
  • یکی از جنس‌های عالی برای پادری داخلی حمام لاتکس است که هم کیفیت و ماندگاری بالایی دارد و هم در تولید آن از مواد شیمیایی مضر استفاده نشده است.
  • پادری انتخاب کنید که قابلیت شستشو داشته باشد و لکه‌ها خیلی روی آن باقی نمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.