راهنمای خرید شگفت انگیز روروک را بخوانید!

خرید روروک

احتمالاً اگر وارد این صفحه شده و به دنبال مطالعه راهنمای خرید روروک هستید، فرزندی دلبند داشته و یا در نزدیکان خود کوچولوی با مزه‌ای دارید که باید هر چه سریعتر برای جلوگیری از خرابی‌های بیشتر او در خانه فکری کنید. بله بهترین تصمیم در این مواقع روروک است. خریدی که همه در بچگی با آن سر و کار داشته و از آن استفاده کرده‌ایم. این خرید می‌تواند زمینه ساز شادی بی‌حد و حصری برای کوک شما باشد. البته بهتر است از همان اول وی را به نشستن روی این وسیله جذاب و عالی عادت بدهید. در این مقاله سایت آباژور سعی داریم به نکات مهمی درباره این محصول بپردازیم و شرایط خرید یک روروک مناسب و ایدئال را برای شما تشریح نماییم. برای استفاده از این نکات و ترفندها در ادامه با ما همراه باشید.

روروک

راهنمای خرید روروک

کودکان و اطفال معمولاً از سنین ۱۲ تا ۱۷ ماهگی بسته به شرایط مختلف شروع به راه رفتن می‌نمایند. آنهایی هم که کمی دیر راه رفتن را یاد می‌گیرند، سعی می‌کنند چهار دست و پا تمام محیط پیرامون خود را جستجو نمایند. بند کردن کودکان در یک جای خانه کاری بسیار سخت است. از این رو مادران نیاز دارند تا از محصولاتی مانند روروک استفاده نمایند.

این محصول کمک می‌کند تا بچه‌ها بدون هیچ خطری اعم از برخورد با سایر اجسام، افتادن روی زمین و خطراتی از این است دست در محیط پیرامون خود به گردش بپردازند. کودک به این وسیله، مانند یک وسیله نقلیه نگاه کرده و در صورتی که با آن اخت بگیرد، هم از خطرات مختلف دور خواهد بود و هم نگهداری از وی نیز راحت‌تر خواهد شد. البته باید یادآور شویم که استفاده افراطی از این وسیله نیز مناسب نیست و ممکن است خطراتی مانند ضعیف شدن پاها و یا دیر یاد گرفتن راه رفتن را برای کودک به دنبال داشته باشد.

حتما بخوانید  راهنمای خرید شگفت انگیز پوشک بچه ارزان و بهداشتی

راهنمای خرید روروک

در هنگام خرید روروک علاوه بر زیبایی و جذابیت‌هایی که باید این وسیله برای کودکان داشته باشد، نکات دیگری هم دخیل هستند. با دقت به این نکات است که می‌توانید محصولی مناسب تهیه کرده و برای چند سال از آن استفاده نمایید. برای این منظور به نکات زیر دقت کنید:

  • امکان تنظیم ارتفاع

یکی از نکاتی که در خرید این محصول باید مورد توجه قرار گیرد و در محصولات قدیمی کمتر شاهد آن بودیم، امکان تنظیم ارتفاع است. ارتفاع محصول باید مطابق با قد نوزاد تغییر کند. از آنجایی که رشد افراد در این سنین بسیار سریع است، عدم امکان تنظیم ارتفاع این محصول را بعد از چند ماه بی‌استفاده می‌نماید. از این رو حتماً به این نکته توجه کنید.

  • ضربه گیر

استفاده اصلی از روروک برای جلوگیری از ضربه خوردن کودکان و اطفال در سنین پایین است. حال اگر خود این وسیله شرایط مناسبی نداشته باشد، ممکن است خطر آفرین باشد. از این رو دقت کنید که در جاهایی که احتمال برخورد آنها با سر نوزاد وجود دارد، حتماً از ضربه گیرهای مناسب استفاده شده باشد.

  • قابلیت شستشو

برخی از انواع محصولات در این رده از جنس‌هایی هستند که در صورت کثیف شدن شستشو و تمیز کردن آنها بسیار سخت است. با توجه به اینکه کودکان معمولاً محیط اطراف خود را خیلی کثیف می‌نمایند، بهتر است از محصولاتی استفاده کنید که به راحتی قابلیت شستشو داشته باشند. در غیر این صورت به زودی روروکی در دست خواهید داشت که پر از لکه بوده و ظاهر زیبایی ندارد.

  • حساسیت به پلاستیک‌های بی‌کیفیت

اگر به دنبال خرید محصولات ارزان قیمتی هستید که از پلاستیک‌های بازیافتی بی‌کیفیت ساخته شده باید بدانید که نخریدن این محصولات خیلی بهتر از خریدن آنها است. استانداردهای خاصی برای تولید محصولات مربوط به کودک وجود دارد. حتی پلاستیک‌های خاصی هم برای اطفال مناسب هستند که حساسیتی برای وی ایجاد نکنند. از این رو نباید سراغ این دست از وسایل بروید.

حتما بخوانید  راهنمای خرید بهترین و مهیج‌ترین ماشین اسباب بازی

نکات مهم هنگام خرید روروک

نکات مهم هنگام خرید روروک

  • دقت کنید که چرخ‌های روروک انتخاب شده قابلیت قفل شدن داشته باشند تا در صورت لزوم بتوانید کودک را در یکجا بند کنید.
  • امکان تنظیم صندلی نیز یکی دیگر از نکاتی است که در هنگام خرید این محصول باید به آن دقت داشته باشید.
  • جنس و اندازه چرخ‌های محصول تأثیر زیادی روی نحوه به حرکت درآوردن آن دارد که باید به آن نیز دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.