راهنمای خرید باور نکردنی بهترین پودر بچه

خرید پودر بچه

پودر بچه یکی از لازم‌ترین وسایل برای کودکان است که از بدو تولد و تا ماه‌ها بعد مورد استفاده فراوان قرار می‌گیرد. کودکان به دلیل اینکه عرق سوز می‌شوند یا پوشک می‌پوشند و جای پوشک بر روی تنشان می‌ماند و کم‌کم کودک را دچار سوزش و درد می‌کند، لازم است حتماً محصولی مانند پودر بچه را استفاده کنند تا اذیتشان نکند و درد پایشان را تسکین دهد؛ بنابراین تمام والدینی که به تازگی بچه‌دار شده‌اند حتماً این پودر را خریداری می‌کنند. به دلیل این میزان از اهمیت و کاربرد، سعی می‌کنیم در این مقاله از سایت آباژور آنچه برای خرید این محصول مورد احتیاج است بیان کنیم.

راهنمای خرید پودر بچه

راهنمای خرید پودر بچه

پودر بچه با اینکه محصول پرکاربرد و جذابی است اما لازم است که قبل از خرید، بهترین راهنما را بخوانید و از کسانی که تجربه کار را داشتند در مورد بهترین انواع این محصول سؤال بپرسید.

  • تالک

یک مورد بسیار مهم این است که بعضی از این پودرها دارای ماده‌ای به نام تالک هستند که ماده اصلی برای جذب رطوبت و بو می‌باشد؛ اما اخیراً نگرانی‌هایی از بابت این موضوع به وجود آمده که تالک موجود در این پودر، ممکن است زمینه‌ساز سرطان باشد البته اصلاً قطعی نیست. از همین بابت، ممکن است بعضی از والدین نخواهند که این ماده در پودر کودکشان باشد. پس باید در مواد تشکیل دهنده آن، وجود این ماده را بررسی کنید.

  • عطر

از جمله مسائل مهم در خرید این محصول، توجه به معطر بودن آن است. اصولاً معطر بودن با وجود اینکه خوب است و ظاهراً حس خوبی را منتقل می‌کند اما حاوی مواد شیمیایی است و این مواد شیمیایی ممکن است برای کودکتان حساسیت ایجاد کند پس حتماً قبل از استفاده، آن را روی بخش کوچکی از پوست کودک امتحان کنید تا از بی‌خطر بودن آن را مطمئن شوید.

  • ویتامینه بودن

مورد مهم و جالب توجه دیگر این است که پودر بچه باید ویتامینه باشد. به این معنی که باید ویتامین‌هایی که برای پوست مفید است مانند A، B و D را داشته باشد. تهیه پودری که در کنار فوایدش می‌تواند پوست را تقویت کند بسیار حائز اهمیت است.

  • حساسیت‌زا بودن

پودر بچه که آزمایش‌های ضد آلرژی را پشت سر گذاشته است را انتخاب کنید. پوست کودک، ۳ تا ۵ برابر حساسیت بیشتری نسبت به پوست بزرگسال دارد و می‌تواند به راحتی تحریک شود. انتخاب پودری که ضد آلرژی باشد، احتمال تحریک پوست کودک را کاهش می‌دهد.

حتما بخوانید  راهنمای خرید حیرت آور وان حمام کودک و نوزاد

نکات مهم هنگام خرید پودر بچه

نکات مهم هنگام خرید پودر بچه

در این بخش از مقاله، سعی می‌کنیم تا با بیان نکات مهم و کاربردی و کوتاه درباره خرید این محصول، این کار را برای شما راحت‌تر کنیم.

  • یک نکته ظریف این است که پودر به شکل توده نباشد؛ یعنی رطوبت به داخل آن نفوذ نکند که از بخش توری آن به راحتی بیرون آید.
  • روی یا اکسید روی داشته باشد. این ماده می‌تواند زخم‌ها و سوختگی‌ها را از بین ببرد همچنین زخم‌های پوشک، ایجاد پارگی و سایر مشکلات را تسکین می‌دهد.
  • پودر بچه نباید حاوی رنگ، فتالات، پارابن و هر ماده شیمیایی باشد که می‌تواند پوست کودک را تحریک کند یا باعث مشکلات تنفسی شود.
  • بدانید که چندین کشور طی بررسی‌هایی که انجام داده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که پودر جانسون با استاندارهای جهانی مطابقت بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.