راهنمای انتخاب استخر بادی کودک و نوزاد پرفروش لاکچری

استخر بادی کودک یکی از جذاب‌ترین وسیله‌ها برای کودکان است و از بهترین راه‌ها برای خانواده‌ها تا با کودکانشان بازی کنند. برای شما والدین عزیز و گرامی که به دنبال سرگرم کردن و مهیج ساختن شرایط و محیط خانه برای کودکتان هستید، خریدن استخر بادی کودک، یکی از بهترین راهکارها است. جالب است بدانید که علاوه بر سرگرم کردن کودکتان در خانه، در مهمانی‌ها و جمع‌های خانوادگی هم می‌توانید از این وسیله استفاده کنید تا بچه‌ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. البته برای رعایت بهداشت، بهتر است بیشتر از دو کودک در استخر بازی نکنند. در این مقاله از سایت آباژور سعی می‌کنیم تا با بررسی عوامل مؤثر در خرید استخر بادی کودک، شما را در خرید آن، هدایت کنیم.

استخر بادی کودک

راهنمای خرید استخر بادی کودک

استخر بادی کودک، وسیله‌ای از جنس پلاستیک است که آن را با باد پر می‌کنند و درون آن، آب می‌ریزند. انواع متفاوتی دارد و در سایزهای متفاوتی نیز در بازار عرضه می‌شود. شما والدین عزیز می‌توانید کودکانتان را از دو ماهگی وارد این استخرها کنید. جالب است بدانید کودکتان از ۶ ماهگی می‌تواند برای شنا آموزش ببیند.

راهنمای خرید استخر بادی کودک

خرید هر وسیله‌ای، قاعده و قانون خاصی دارد. خرید استخر بادی کودک هم از این قاعده مستثنا نیست. در این بخش،‌ شما والدین عزیز را راهنمایی می‌کنیم که هنگام خرید استخر بادی کودک، به چه نکاتی توجه کنید:

  • ایمنی استخر

برای استخر بادی کودک یکی از مهمترین موارد، امنیت استخر است. لطفاً حتماً هنگام خرید، از فروشنده در این باره سؤال کنید. حواستان باشد استخری نخرید که هنگام آب بازی، برعکس شود یا باد آن خالی شود. یادتان باشد که شما در هر شرایطی، محافظ جان فرزند خودتان هستید. در این مورد، سن و سال کودکتان هم مسئله مهمی است.

  • سفت و محکم شدن

حواستان باشد اگر نمونه باز شده استخر بادی را می‌بینید، دقت کنید که آیا سفت هست یا نه اگر زیادی نرم باشد، ممکن است از هر طرف کج شود و کودک را در خود نگه ندارد. اگر نمونه باز شده آن وجود نداشت، از فروشنده بخواهید برایتان باز کند. اصلاً تعارف نکنید و دقت خود را بالا ببرید.

  • اندازه و عمق

یکی دیگر از موارد بسیار مهم خرید استخر بادی کودک، در نظر گرفتن سن و اندازه کودکتان و به تبع آن، اندازه و عمق استخر است. اگر فکر می‌کنید که حتی ذره‌ای عمق آن کم یا زیاد است یا عرض آن کم یا زیاد است، استخر بادی را نخرید. در نظر داشته باشید که سن کودکتان چه قدر است و اندازه مناسب کودک خودتان تهیه کنید.

  • قاب استخر

پدر و مادر عزیز، حتماً هنگام خرید به این نکته توجه کنید که استخر دو نوع قاب دارد: فلزی و بادی. واقعیت این است که اگر بخواهید هر کدام از این‌ها را بخرید، فواید خود را دارد. ما قاب‌های بادی را داریم که بسته به میزان باد شدنشان، محکم هستند. قاب فلزی هم همانطور که قابل حدس است، قرص و محکم است. ولی خب ممکن است به خاطر سفتی زیاد، کمی برای کودکتان خطرناک باشد.

حتما بخوانید  راهنماری خرید انواع پستانک پرفروش و خوشمزه!

نکات مهم هنگام خرید استخر بادی کودک

نکات مهم هنگام خرید استخر بادی کودک

موضوع خرید برای کودکان را جدی بگیرید. کودکان چون خودشان نمی‌توانند مسئولیت مراقبت از خود را به عهده بگیرند، پس حتماً باید بیشتر احساس مسئولیت کنید. برای خرید بهترین استخر بادی کودک، به نکات خرید که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم، دقت کنید:

  • اگر استخر بزرگ می‌خرید، حتماً حواستان باشد که دارای پمپ تصفیه باشد. آب استخر کوچک را شاید بتوان عوض کرد، اما استخر بادی بزرگ را می‌توان به جای تعویض آب، با پمپ تصفیه تمیز کرد. پس حتماً به دارا بودن پمپ تصفیه دقت کنید.
  • مرغوب بودن جنس استخر بادی بسیار مهم است. چون جزو آن دسته از کالاهایی است که نمی‌شود آن را همیشه و هر دفعه خرید، پس حتماً باید جنس آن را نظر گرفت.
  • سلیقه کودکتان را هم در نظر بگیرید و طرحی را انتخاب کنید که او دوست دارد.

نحوه تشخیص اصل بودن

قطعاً این آگاهی را دارید که هر جنسی در بازار، نمونه تقلبی هم دارد. پس باید از این آگاهی، جهت انجام دادن بهترین خرید برای کودکتان استفاده کنید. در این قسمت سعی می‌شود که نکاتی جهت تشخیص استخر بادی کودک اصل و تقلبی مطرح شود:

  • یکی از راه‌های تشخیص، کدی است که در کناره استخر زده شده و این کد مختص محصولات همان کارخانه است. در مواردی که اصل باشد، این کد وجود دارد.
  • جنس استخر بادی مورد دیگری است که می‌توان از آن طریق تشخیص داد. اگر جنس قرص و محکمی داشته باشد و در حد استاندارد باشد، اصل است. لازم است قبل از خرید، راجع به جنس خوب استخر بادی کودک، مطالعه کنید.

و نکته پایانی اینکه، این روزها، بیشتر کارها به صورت مجازی و اینترنتی انجام می‌شود. باید بدانید که خرید اینترنتی، ساده‌ترین اتفاق در این جریان است؛ بنابراین، بهتر است سعی کنیم تا با این فرایند پیش برویم و گزینه خرید کردن به صورت مجازی را از سایت‌های مرتبط، انتخاب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.