راهنمای خرید جادویی بهترین شانه و برس کودک

خرید شانه و برس کودک

شانه و برس کودک همراه با سیسمونی کودک برایش خریده می‌شود. کودکان، موهای لطیف و نرمی دارند و باید شانه‌ها یا برس‌هایی با دانه‌ها و دندانه‌های نرم را خریداری کنید. در کنار اینکه خریدن وسایل برای کودکان بسیار جذاب و دلنشین است، کودکان موجوداتی بسیار تنوع طلب هستند که محدودیت را نمی‌پذیرند و بنابراین ممکن است هر رنگ برس و شانه را که ببینند به آن علاقه نشان دهند. این نکته، خرید کردن را برایتان سخت می‌کند؛ اما شما می‌توانید با سر زدن به سایت‌ها، کانال‌ها و صفحات مجازی، نمونه‌های بیشتری را مشاهده کنید؛ بنابراین به خودتان حق انتخاب می‌دهید و نوع و مدل کالا را خودتان مشخص می‌کنید. همچنین شما می‌توانید با خواندن ادامه همین مقاله از سایت آباژور درباره نحوه خرید شانه و برس کودک اطلاعات بیشتری به دست آورید و حتی در صورت رضایت، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

شانه و برس کودک

راهنمای خرید شانه و برس کودک

این روزها همه چیز از کوچک بگیرید تا بزرگ، تغییر کرده‌اند و شکل پیشرفته‌تری به خود گرفته‌اند. برس و شانه هم جزء همین وسایل هستند. کمترین تغییر آنها، تنوع فراوانی است که در بازار فروش دارند. این تنوع توانست هم حق انتخاب به مشتریان و هم فرصتی به بازارهای رقابتی دهد تا خودشان را امتحان کنند. تهیه برس و شانه برای کودکان کار حساس‌تری به نسبت خرید همین اقلام برای خودتان است. آنها پوست سر بسیار حساسی دارند. پس جدا از نرم بودن دندانه و دانه‌های شانه و برس، بهتر است به بهداشت و سلامت آنها نیز اهمیت دهید. همینطور بسیاری از کودکان، از شانه شدن موهایشان بیزارند. در این مورد شما می‌توانید با مانور دادن بر روی شکل ظاهری آنها، کودکتان را ترغیب به شانه شدن موهایش کنید. در این قسمت، سازندگان که گویی می‌دانند مشکل چیست، سعی می‌کنند اجناسی با شخصیت‌های کارتونی محبوب، به بازار عرضه کنند.

راهنمای خرید شانه و برس کودک

خریدن شانه و برس کودک، برای فرزندانتان کار دشواری نیست و خرید ویژه و مهمی محسوب نمی‌شود؛ اما لحظه‌ای تصور کنید که برس و شانه با دو سه دور شانه کردن بشکند. پس حواستان را جمع کنید! کیفیت جنسی که می‌خرید حتی اگر اندازه کف دست باشد، اهمیت فراوانی دارد.

  • جنس شانه و برس کودک

از آنجایی که موهای کودکان بسیار حساس است، به جنس شانه و برسی که می‌خرید توجه کنید. بدانید شانه، جنس‌های پلاستیکی، فلزی، چوبی و کربنی دارد. هرکدام از این موارد مزایا و معایب خودشان را دارند. مثلاً بدانید که شانه‌های پلاستیکی زیاد دوام ندارند و پزشکان آن را توصیه نمی‌کنند. این را بدانید که شانه‌های فلزی دوامشان بیشتر است و باعث می‌شود که موها گره نخورند. همچنین شانه کربنی مناسب موهای پرپشت هستند؛ اما قطعاً بهترین نوع شانه، شانه چوبی است.

  • توجه به انواع برس‌ها

قبل از اینکه خرید کنید، حتماً توجه کنید که نوع برس‌ها هرکدام چه منفعتی را برای کودکتان دارند. مثلاً برس‌هایی که حالت پارویی دارند، برای مواقعی مناسب است که موهای فرزندتان نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند است و باعث می‌شود خون در پوست سرش بهتر جریان پیدا کند. اگر دندانه‌های فلزی دارد، برای موهایی که ضخیم‌تر هستند؛ مناسب است. بعضی از برس‌ها دانه‌های بسیار درشت دارند. این نوع بیشتر در حمام و هنگام زدن نرم کننده به موی سر استفاده می‌شود. همچنین برای موهای درشت بسیار مناسب است.

  • دسته برس

قبل از خرید شانه و برس کودک، حواستان به دسته آنها باشد؛ یعنی بدانید که دسته جای حساسی در برس و شانه است. مثلاً اگر در مناطق مرطوب زندگی می‌کنید، برس و شانه پلاستیکی مناسب‌تر است. یا دسته‌های چوبی برس‌ها نباید زیاد به رطوبت و خیسی بخورند زیرا مقاومتشان کم می‌شود. در کل، مطمئن شوید که از دوام خوبی برخوردار است.

حتما بخوانید  نکات طلایی انتخاب انواع کالسکه نوزاد ایمن، زیبا و با کیفیت

نکات مهم هنگام خرید شانه و برس کودک

نکات مهم هنگام خرید شانه و برس کودک

از شما عزیزان خواهشمندیم که گول سادگی شانه و برس کودک را نخورید و برای خریدنش وقت بگذارید. اگر حضوری می‌گردید خوب ببینید و اگر اینترنتی می‌خرید سعی کنید بخش نظرات کاربران را حتماً بخوانید و در کنارش به نکات زیر هم توجه کنید.

  • قبل از خرید حواستان باشد که نوع موهای فرزندتان را در نظر بگیرید. مثلاً اگر فر یا وز است، شانه‌های دانه درشت مناسب است.
  • بدانید که بعضی از برس‌ها حرارتی هستند که به صورت تخت و پیچی به بازار عرضه می‌شوند. این محصول مناسب کودک دلبند شما نیست.
  • برای موهای شکننده، برس‌هایی بخرید که دندانه‌هایشان از مواد طبیعی مانند چوب باشد زیرا منعطف‌تر هستند و از شکننده‌تر شدن موهایتان جلوگیری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.