راهنمای خرید حیرت آور وان حمام کودک و نوزاد

خرید وان حمام کودک و نوزاد

وان حمام کودک و نوزاد از سری وسایلی است که وقتی آن را ندارید، ضرورتش را بیشتر حس می‌کنید مثلاً زمانی که مجبورید نوزاد چند ماهه خود را در تشت‌های ساده بشویید. چرا؟ زیرا وقتی محصولی مانند وان حمام کودک و نوزاد ساخته می‌شود، دارای ویژگی‌هایی است که هم به شستشوی راحت نوزاد در حمام به شما کمک می‌کند و هم برای کودک شما خطر کمتری داشته و با استانداردهای کلی متناسب است؛ بنابراین فرق بسیار زیادی بین این دو حالت وجود دارد. اگر نمی‌دانید که مواد شوینده مخصوص را هنگام شستشو در کجا قرار دهید تا به راحتی قابل دسترس باشد، اگر نمی‌توانید با تسلط کودکتان را بشویید و مدام از اینکه لیز خورده و سرش به گوشه تشت یا سایر بخش‌های حمام بخورد می‌ترسید، می‌توانید با خواندن این مقاله از سایت آباژور یک وان حمام کودک و نوزاد مناسب تهیه کنید.

وان حمام کودک و نوزاد

راهنمای خرید وان حمام کودک و نوزاد

زمانی که نوزادی به دنیا می‌آید آنچه که برای والدین به نوعی دغدغه تبدیل می‌شود، خریدن وسایل مناسب و کاربردی برای کودکشان است؛ اما خیلی از مواقع، خریدن وان حمام کودک و نوزاد را اولویت خود قرار نمی‌دهند؛ اما بعدها ضرورتش را حس می‌کنند. وان حمام کودک و نوزاد برای اینکه برای کودکتان بهتر قابل استفاده باشد شامل مواردی مانند جای سر نرم، نشانگر دمای آب، جایگاهی برای گذاشتن وسایل شستشو و پایه‌دار است. اگر هرکدام از این ابزار نباشند، وان شما هیچ فرقی با تشت معمولی نخواهد کرد. یکی از مسائل مهم در این باره، دانستن نحوه استفاده و رعایت نکات مهم مانند جا به جا نکردن وان هنگام حمام کردن، پر کردن آن با کمترین آب ممکن، گذاشتن وان در سطحی صاف، تنظیم دمای آب قبل از گذاشتن کودک در آن و استفاده از نوار پلاستیکی یا زیرانداز حمام برای جلوگیری از لیز خوردن در کودکان بزرگ‌تر می‌باشد.

راهنمای خرید وان حمام کودک و نوزاد

سعی کنید لوازمی مانند وان حمام کودک و نوزاد را حضوری بخرید تا از کیفیت و سلامت آن به خوبی مطمئن شوید. ما در این بخش به بیان راهنمایی مفصل برای خرید این محصول می‌پردازیم تا شما با خواند آن، بتوانید وان حمام کودک و نوزاد مناسب و قابل استفاده تهیه کنید.

  • اندازه وان

هنگام خرید، مهمترین نکته در نظر گرفتن اندازه وان است که شما باید حتماً به آن دقت و توجه کنید. بعضی از وان‌ها عمیق هستند. اگر نوزاد سه یا چهار ماهه دارید سعی کنید از نوع عمیق آن خریداری نکنید زیرا ممکن است نوزاد از دستتان ول شده و غرق شود. بعضی از انواع آن در قالب کوچک ساخته می‌شود. شما به سن و قد و اندازه فرزندتان نگاه کنید و بعد وان را بخرید. اگر وان حمام کودک و نوزاد کوچک باشد برای کودکتان تنگ خواهد بود.

  • انواع وان نوزاد

هنگام خرید حتماً باید نسبت به انواع وان حمام کودک و نوزاد اطلاعات داشته باشید. بعضی از آنها کوچکتر هستند که در سینک گذاشته می‌شوند. بعضی از آنها طوری طراحی شدند که کودک در آن ایستاده قرار می‌گیرد. بعضی از آنها دارای کمربند هستند. بعضی از انواع آنها قابل نصب بر روی انواع وان بزرگسالان هستند. از دیگر انواع آن قابل تنظیم هستند و می‌تواند با بزرگ‌تر شدن نوزادتان آنها هم بزرگ شده و تنظیم شوند. نوع دیگر، وان حمام کودک و نوزاد تاشو می‌باشد که می‌توانید به علت کمبود جا آن را استفاده کنید. وان‌های بادی از انواع دیگر هستند که باید هر دفعه آنها را باد کنید و استفاده کنید که برای مسافرت بسیار مناسب‌تر است. وان لوکس نوع دیگر است که امکاناتی همانند موتور آب، دوش آب، ماساژور و موارد دیگر دارد و گران‌تر است.

  • جنس و استحکام

قبل از اینکه خرید کنید، حتماً توجه کنید که جنس محکم و سالمی داشته باشد و دارای سوراخ یا نشتی نباشد. همچنین باید دقت کنید که محکم باشد و طوری نباشد که مدام از جایی که آن را گذاشته‌اید حرکت کند و تکان بخورد.

حتما بخوانید  راهنمای طلایی خرید شیشه شیر ضد حساسیت کودک

نکات مهم هنگام خرید وان حمام کودک و نوزاد

نکات مهم هنگام خرید وان حمام کودک و نوزاد

همیشه نکات بیان می‌شوند تا شما در جایگاه مناسبش از آنها استفاده کنید. در مورد خرید محصولات، بهترین موقعیت استفاده، هنگامی است که به مغازه رفته‌اید و فروشنده به شما محصولات را پیشنهاد می‌کند. پس به نکات زیر توجه کنید.

  • قبل از خرید باید توجه کنید که جنسش طوری باشد تا هم بتوانید به خوبی آن را بشویید و هم اینکه آلودگی را هم جذب نکند.
  • توجه داشته باشید که بهتر است وانی بخرید که دریچه خروج داشته باشد تا با پشت و رو کردنش آب را بیرون نریزید.
  • از لوازم جانبی وان حمام می‌تواند شامل دوش،‌ مانیتور، زنگ و مواردی از این دست باشد که بهتر است از آن آگاه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.